Plakaty to jeden z najłatwiejszych sposobów by odmienić wnętrze. Są stosunkowo tanie, występują w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach.

    Abstrakcyjne grafiki są często pozbawione jakichkolwiek reguł. W przypadkowo rozłożonych liniach i kształtach trudno szukać klucza. Są one często odzwierciedleniem stanu w jakim był artysta, jego myśli, emocji czy upodobań.


    W sklepach internetowych znajdziemy mnóstwo abstrakcyjnych plakatów w cenach od kilkunastu do kilkuset złotych. Ceny zależą przede wszystkim od rozmiaru. Plakaty sygnowane znanym nazwiskiem są znacznie droższe. Możemy także poszukać darmowych grafik do pobrania. Blogerki często udostępniają swoje autorskie prace za darmo. W ostatnim czasie abstrakcyjne plakaty z motywem tęczy przygotowała, np. Kaja z bloga piafka.pl


   Specjalnie dla Was przygotowałam darmową grafikę do wydruku. Plakat z abstrakcyjną grafiką w modnych kolorach. Między innymi jest tu kolor roku 2020 według Instytutu PANTONE – classik blue a także odrobina złota.

Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości.

Można je drukować na domowej drukarce na dowolnym rodzaju papieru.

Pliki zapisane są w formacie JPG.

Grafiki możecie wykorzystać tylko na własny użytek. Nie możecie ich sprzedać.

   Wystarczy, że klikniecie w link poniżej a plakat będzie Wasz.

     Plakaty z abstrakcyjnymi grafikami to hit ostatnich tygodni. Wystarczy wejść na profile najbardziej znanych Instagramerek a zobaczymy na ścianach plakaty z konturami ludzkiego ciała, nieregularnymi liniami czy kształtami. Takie plakaty pasują zarówno do klasycznych wnętrz jak i tych nowoczesnych.


Artykuł pochodzi ze styczniowego numeru magazynu „home & more”.

Pozdrawiam Ania