Chciałabym zaprezentować Wam biuro w męskim stylu, w którym znalazło się nie tylko miejsce do pracy, ale i kącik wypoczynkowy z wygodnym fotelem.

Wejście w nowy rok zaczynam od realizacji metamorfozy domowego biura, tym razem w męskim wydaniu. To pierwszy raz, kiedy mogłam urządzić wnętrze w innym niż dotychczas stylu. Do tej pory były to pomieszczenia jasne, delikatne i zdecydowanie bardziej kobiece. Tym razem właściciel poprosił, by biuro miało męski charakter. Można? Można! Zobaczcie sami.

PRZED

STREFA ROBOCZA

W pomieszczeniu wyznaczyłam dwie strefy. W pierwszej znajduje się designerskie dwukolorowe biurko , obrotowy fotel oraz pojemny regał, na którym zmieści się drukarka, dokumenty i kilka dekoracji. To miejsce ma służyć przede wszystkim do pracy.

STREFA RELAKSU

W drugiej części pokoju urządziłam strefę relaksu z wygodnym fotelem, komodą, lampą i miękkim dywanem. Fotel ma także funkcję masażu – coś rewelacyjnego! Komoda z przesuwnymi drzwiami może natomiast służyć do przechowywania dokumentów.

Lampa na trzech nogach wykonana z drewna i stali chromowanej w kolorze czarnym jest nie tylko dodatkowym źródłem światła, ale też bardzo oryginalną dekoracją.

Nad komodą powiesiłam metalowy zegar, który przyozdabia pustą ścianę.

Wśród dekoracji znalazła się drewniana mapa ścienna marki ENJOY THE WOOD. Jest to ukraińska firma, która działa od 2014 roku.

W strefie relaksu zdecydowałam się umieścić miękki dywan w kolorach szarości. Dywan LIRA E2558 wyglądem przypomina nieco beton, ale jest miękki i przyjemny w dotyku. Co ciekawe, jego runo o różnych wysokościach i strukturach sprawia, że produkt wydaje się trójwymiarowy.

Mogą Ci się także spodobać:

Wpis powstał we współpracy z marką Costway, zawiera linki afiliacyjne.