O Mnie

Od 2012 roku prowadzę blog odinspiracjidorealizacji.com. Dzielę się na nim przede wszystkim pasją do urządzania wnętrz i DIY. Pokazuję jak wiele można zrobić samodzielnie, nie wydając fortuny. Lubię odnawianie starych mebli, tworzenie z drewna i wykorzystywanie przedmiotów na pozór niepotrzebnych.

Uwielbiam spójność we wnętrzach, jasne i neutralne kolory. Kocham metamorfozy, remonty i dekorowanie wnętrz!

Od stycznia 2021 roku prowadzę działalność gospodarczą skupiającą się na działaniach w social mediach, a także świadczę usługi dekoratorskie, przygotowuję artykuły dla znanych marek oraz tworzę fotografię produktową. Niektóre metamorfozy moich Klientów pokazuję na łamach tej strony, np. metamorfozę salonu Karoliny, czy sypialni Asi. Jednak to aranżacja własnych czterech kątów sprawia mi najwięcej radości.

Lubię kawę, codzienne spacery z moim psem, prace w ogrodzie i DIY. Pojęcie czasu wolnego dla mnie nie istnieje, zawsze jest coś do zrobienia w domu lub ogrodzie.

Prywatnie jestem żoną Michała i mamą sześcioletniego Leona. Od dwóch lat mieszkam w wymarzonym domu na wsi.

Bardzo mi miło, że jesteś na mojej stronie. Rozgość się, zaparz sobie kawy lub herbaty. Jeśli masz do mnie pytania chętnie na nie odpowiem. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce KONTAKT.

Close