Przygotowałam dla mnie i dla Was listę stylowych akcesoriów do ogrodu – narzędzia, węże, stoły ogrodnicze i wiele innych przydatnych gadżetów, które sprawią że nasze grody będą zadbane i stylowe.

Prace ogrodowe to dla mnie przyjemność i sposób na odstreowanie się. Jestem etetką i kocham otaczać się pięknymi przedmiotami nie tylko w domu, ale i w ogrodzie. Uwielbiam patrzeć jak mój ogród się zmienia, ile pracy włożyliśmy z mężem, by zaledwie po 3 latach od przeprowadzki cieszyć się wymarzonym miejscem do odpoczynku.

Dlaczego przygotowałam dla mnie i dla Was listę stylowych akcesoriów do ogrodu – narzędzia, węże, stoły ogrodnicze i wiele innych przydatnych gadżetów.

Jakie prezenty cieszą mnie najbardziej – bizuteria, perfumy? Nie, wąż ogrodowy! Kiedy dostałam w prezencie ten wąż ogrodowy marki ZEE® cieszyłam się jak dziecko z nowej zabawki 🙂 Wąż nie tylko wygląda fantastycznie, ale też w końcu pozwoli mi na podlanie roślin w najdalszej części ogródka (ma aż 50 metrów długości). Mój wcześniejszy wąż był za krótki i dwa krzaczki posadzone w rogu działki musiałam podlewać konewką 😀

______________________________________________________________________________________

Możecie skorzystać z 10% rabatu ANNAZEE na zakupy w sklepie ZEE®

______________________________________________________________________________________

Wpis reklamowy, zawiera linki afiliacyjne.