Jak co roku marka JYSK zorganizowała spotkanie dla blogerów z branży home & garden, aby zaprezentować nowości z oferty na nadchodzący sezon. Tym razem zaprosiła nas do swojej siedziby w Gdańsku.

Sezon ogrodowy właśnie się rozpoczął: w sklepach pojawiły się już nowe produkty oraz inspiracje, jak urządzić balkony i tarasy. W sklepach JYSK znajdziecie szeroką ofertę mebli ogrodowych, dekoracji i tekstyliów. Widoczne trendy w tym sezonie to nawiązania do natury, naturalne materiały, stawianie na kolory ziemi, ale i róż rodem z lat 70.

Wybrałam kilka produktów z oferty JYSK, które są absolutnie fantastyczne:

Przestrzeń, w której nas ugoszczono, została wypełniona meblami i dekoracjami z oferty JYSK. Moją uwagę przykuła m.in. leżanka UGILT oraz fotel GJERN. Zwróćcie uwagę także na tekstylia – poduszki i koce prezentują się znakomicie!

Wszyscy uczestnicy spotkania mogli również przyrządzić pyszny posiłek. Pod okiem kucharza z restauracji Masna Micha w Gdańsku przygotowaliśmy pyszne bowle. Masna Micha to zdrowe jedzenie w miejskim stylu, a same bowle zawieraja kilka składników, które możesz jeść pojedynczo lub ze sobą zmieszać.

Eventy JYSK to również okazja do spotkania ze znajomymi influencerami. Z niektórymi widujemy się regularnie, wspieramy się wzajemnie i przyjaźnimy. Mimo iż instagramowy świat jest czasem mocno przerysowany, to można w nim znaleźć autentycznych ludzi, którzy pokazują życie takim, jakim jest. Już nie mogę się doczekać kolejnych wydarzeń organizowanych przez JYSK!

Post powstał we współpracy z marką JYSK.