To świetne urządzenie, w którym możemy szybko przygtować smaczne posiłki. Uwielbiam go za to! Możemy w jednym czasie piec/gotować/smazyć dwie potrawy. Obsługa jest bardzo prosta, panel intuicyjny, a w aplikacji HomeID znajdziemy mnóstwo przepisów i wskazówek! Zobacz mój pomysł na obiad z Ovi!

Uwielbiam ułatwiać sobie codzienne obowiązki, dlatego gdy zobaczyłam projekt Philips Ovi Dual Basket na portalu TRND od razu się zgłosiłam. Przetestowałam urządzenie i mogę śmiało powiedzieć, że to game changer w gotowaniu!

Po pierwsze mój synek uwielbia paluszki rybne, a ich smażenie na patelni jest dla mnie torturą. Duża ilość oleju rozpryskiwała się na wszystkie strony i oczywiście zapach w całym domu, który długo się utrzymywał mimo wietrzenia pomieszczeń. W Ovi przygotowanie paluszków jest szybkie i bezproblemowe! Wystarczy włożyć je do szuflady, nastawić czas i temperaturę i po 10-15 minutach są gotowe (im dłużej tym bardziej chrupiące).

Po drugie to urządzenie idelanie nadaje się do frytek. Tutaj ponownie nie musimy martwić się o tłuszcz, bo go nie dodajemy! Wrzucam dowolne frytki – karbowane lub proste, nastawiam temp. 180 stopni i 15 minut. Gotow

Aplikacja

Może się Wam wydawać, że to frytkownica, ale nie, to urządzenei daje nam dużo więcej możliwości. Przepisów warto szukać w dedykowanej aplikacji HomeID lub próbować własnych pomysłów. Ja zrobiłam ostatnio zakręcone ziemniaki, pieczone pałeczki kurczaka z mizerią. Prosty i szybki obiad dla całej rodziny.

_____________________________________________________________________________________

Zakręcone ziemniaki

_____________________________________________________________________________________

Ziemniaki obieramy, myjemy i nakłuwamy na patyk do szaszłyka, następnie nacinamy tak by powstała sprężynka (jesli się przerwie to nic). Film jak to zrobiłam możesz podejrzeć poniżej. Następnie smarujemy marynatą z oliwy, soli, pieprzu, sosu sojowego.

Temperatura pieczenia: 180 stopni
Czas pieczenia: 20 minut

_____________________________________________________________________________________

Pałeczki kurczaka

_____________________________________________________________________________________

Pałeczki zalewamy marynatą z oliwy, jarzynki, majeranku, pieprzu ziołowego.

Temperatura pieczenia: 150 stopni
Czas pieczenia: 30 minut (jeśli mamy większe kawałki można wydłużyć).

Jestem miło zaskoczona szybkością przygotowywania dań w Ovi. Uwielbiam to, że wstawiam potrawy do urządzenia, ustawiam temp. i czas i nie muszę nad tym stać i pilnować. Potrawy są smaczne, szybko przygotowane, a do tego w dedykowanej aplikacji mam przepisy i wskazówki.

Sprawdź ceny Ovi Dual Basket na ceneo.pl

Reklama współpraca #trnd #trndprojekt