Praca w domu to dla mnie ogromny plus. Urządzając domowe biuro udało mi się stworzyć przestrzeń, która sprzyja mojej pracy.

Nie wyobrażam sobie już, że mogłoby być inaczej… choć jak to mówią “nigdy nie mów nigdy”. Praca w domu daje mi ogromną satysfakcję i komfort. Jest kilka rzeczy, które naprawdę lubię w moim biurze, ale dziś wspomnę o trzech.

3 rzeczy, które lubię w swoim biurze:

🔹 Po pierwsze lubię fakt, że po prostu mam biuro w domu. Cieszę się, że w nowym domu przewidziałam miejsce na miejsce pracy. Mogę tu w skupieniu pisać teksty na bloga, przygotowywać content na Instagram. A kiedy kończę pracę zamknąć cały bałagan 🤪

🔹Drugą rzeczą, którą uwielbiam jest biurko na szerokość całej ściany. Dokładnie mówiąc połączyłam dwa biurka narożne z SELSEY. Dzięki temu mam sporo blatu roboczego i miejsca do przechowywania.

🔹Po trzecie niezwykle pomocne okazały się drewniane żaluzje z clicky.pl. Pomieszczenie jest od wschodniej strony i rankiem wpada sporo światła, co jest z jednej strony bardzo fajne, bo doświetla mi pomieszczenie. Z drugiej strony podczas pracy przy komputerze żaluzje pozwalają sterować promieniami tak, by nie raziły w oczy, a jednocześnie w pomieszczeniu było jasno 👍

Wpis zawiera linki afiliacyjne.