BeMark PL Pocket Labeler to bezprzewodowa mini drukarka, którą możemy wykorzystać w domu i biurze. Możemy z jej pomocą przygotować etykiety na słoiki, odzież, etykiety adresowe, na teczki, pudełka, i wykorzystać na wiele innych sposobów.

Drukarka BeMark pozwala na drukowanie samoprzylepnych etykiet na różnego rodzaju papierze – białym, przezroczystym, a także na dedykowanych kolorowych naklejkach. Drukarka jest bezprzewodowa, a jej niewielki rozmiar pozwala zabrać ją gdzie chcemy. Waży zaledwie 255 gram. Posiada technologię termotransferową, co oznacza, że nie potrzebujemy wymieniać tuszu. Ma wytrzymałą baterię (kupiłam ją pół roku temu i jeszcze nie było konieczności ładowania :D), która według producenta zapewnia wydruk przez 4-5 godzin.

Dedykowana darmowa aplikacja Print Master jest kompatybilna z systemem Android i iOS. Znajdziemy w niej wiele szablonów, ale możemy również samodzielnie zaprojektować etykiety. Z drukarką łączymy się przez Bluetooth lub Micro USB.

Cena drukarki to ok. 320-360 zł. Warto szukać najlepszej oferty w sklepach internetowych, np. na allegro.pl

Kiedy warto kupić drukarkę etykiet?

  • gdy lubisz mieć zorganizowany dom
  • gdy lubisz mieć zorganizowane biuro
  • gdy lubisz kreatywną zabawę z dziećmi
  • gdy kochasz DIY
  • gdy sprzedajesz własne produkty

W domu

Drukarkę BeMark możesz wykorzystać w domu na wiele sposobów. Myślę, że ja nie zrealizowałam połowy jej możliwości. Wydrukuj etykiety na słoiki z przyprawami, makaronami i inne pojemniki w kuchni. Możesz także przygotować etykiety na segregatory lub pudełka . Możesz wydrukować etykiety na kosze do segregacji odpadów, albo oznaczyć nimi zeszyty i książki dzieci.

W biurze

Możesz wykorzystać drukarkę do przygotowania etykiet z adresem. Będą czytelne i unikniesz pomyłek. Czytelne opisanie segregatorów i dokumentów znaczenie ułatwi archiwizację, a w razie potrzeby szukanie konkretnego dokumentu.

DIY

Jeśli jesteś kreatywny z pewnością znajdziesz mnóstwo zastosowań do etykiet. Możesz na przykład przygotować świąteczne etykiety do prezentów, na świece własnej roboty, albo wykonać oznaczenia do ziół w doniczkach. Masz inny pomysł?

Jak wykorzystałam etykiety w swoim domu?

Kuchnia

Gdy kupowałam drukarkę BeMark myślałam przede wszystkim o organizacji w kuchennych szufladach, a dokładniej o zrobieniu etykiet na przyprawy. Okazało się, że jest urządzenie, które mogę wykorzystać także w innych pomieszczeniach domu.

Do wykonania opisów na słoiczkach z przyprawami użyłam okrągłych etykiet w kolorze białym. Słoiczki możecie kupić np. w sklepie garneczki.pl.

Okrągłe etykiety wykorzystałam także do oznaczenia koszy do segregacji odpadów.

Pojemniki o większej pojemności, w których przechowuję mąki, kasze, itp. rzeczy oznaczyłam przezroczystymi naklejkami. Wieczka pojemników są przezroczyste, dlatego wybrałam transparentne etykiety, by zostawić możliwość podglądu co jest w środku.

Pojemniki Curver Cube o różnej pojemności najtaniej znalazłam w sklepie 5.10.15., ale możecie też sprawdzić allegro.pl

Garderoba

Drugim miejscem, w którym użyłam samoprzylepnych naklejek jest garderoba. To pomieszczenie czeka na profesjonalne zagospodarowanie, jednak nie byłabym sobą, gdybym nie uporządkowała jej na tyle na ile pozwala mi na to budżet i rzeczy, które mam.

W plastikowych pojemnikach z 5.10.15. schowałam torebki wizytowe, letnie buty i kapelusze, czyli wszystko co czego aktualnie nie używam, lub używam bardzo rzadko.

Drukarkę planuję wykorzystać w najbliższyzm czasie w domowym biurze i pralni, ale efekty pokażę Wam za jakiś czas 🙂

Wpis zawiera linki afiliacyjne.