Czas urządzić moje biuro. Czekałam na ten moment kilka lat. Własna przestrzeń do pracy, dostosowana do moich potrzeb była must have podczas projektowania nowego domu.

Od 10 lat moje życie i praca związane jest z blogiem Od Inspiracji Do Realizacji, a od ponad roku prowadzę własną działalność gospodarczą. Wcześniej moje domowe biuro znajdowało się w kąciku na korytarzu, tuż przy drzwiach tarasowych. Myślę, że była to przestrzeń 1,5×1,5 metra. Planując budowę nowego domu wiedziałam, że musi się w nim znaleźć miejsce na biuro. Przeznaczyliśmy jeden pokój na wspólne biuro z mężem.

Na jednej ze ścian zaplanowałam blat roboczy. Do jego wykonania chcę wykorzystać dwa biurka narożne, które zamówiłam w sklepie SELSEY. Wymiarami idealnie wpasowały się na szerokość ściany.
Krzesło mam od kilku lat i bardzo je lubię. Jest wygodne, idealnie wpisuje się w wystrój nowego biura. Dlatego zamówiłam drugie takie samo!

Na jednej ścianie zaplanowałam też sporo regałów do przechowywania dokumentów, ale także wazonów, dekoracji, których używam do aranżacji i stylizacji.