Kuchnia w odcieniach błękitu? Czemu nie! Zobaczcie nową odsłonę mojej kuchni. Na ścianach pojawił się inspirujący błękit.

Jakiś czas temu opowiadałam Wam o Kolorze Roku 2022 marki Dulux, którym jest Inspirujący Błękit. Początkowo miałam ochotę pomalować moje nowe biuro właśnie tym kolorem, ale gdy moja siostra spytała „a może kuchnię?” pomyślałam, czemu nie 🙂
Nowy kolor na ścianach jest pastelowy, ciepły i bardzo przyjemny dla oka.

Inspiracją do stworzenia tego koloru było otwarte niebo i świeże powietrze. Podczas prac nad tym odcieniem myślano, o tym jaką rolę pełni dom w życiu człowieka i jak ważna jest natura, która zawsze przeplata się z domem i jest obecna w naszym codziennym życiu.

– więcej na temat tego koloru przeczytacie w artykule „Dulux Kolor Roku 2022 – Inspirujący Błękit”

Pomocnik kuchenny

Zamówiłam ostatnio pomocnik kuchenny na kółkach (costway.pl). Może on służyć do przechowywania warzywa i owoców, ale ja kupiłam go z myślą o rzeczach Leona. A dokładniej mówiąc kredkach, pisakach, farbach, kartkach, itp.

Wózek sprawdza się świetnie. Leon może go przesunąć tam, gdzie aktualnie ma ochotę rysować. Organizer wykonany jest z metalu i tworzywa ABS (kosze/półki).

Coffee lover

Bardzo lubię kawę i wszystko o smaku kawy. Dziś chcę jednak pokazać Wam kilka nowych kubków z serii Siren marki DUKA, które są przepiękne, a do tego bardzo dobrze się z nich pije 🙂 Mają oryginalny niesymetryczny kształt, są wykonane z kamionki i uszy zdobione złotem 😉

Całą serię Siren znajdziecie pod tym linkiem: designerskie kubki

– 30 % na wszystkie produkty DUKA z kodem DUKA30.
Kod jest ważny do 24.11.

Biała zastawa

Bardzo lubię kolorowe kubki i filiżanki. Mam wrażenie, że w pięknym kubku kawa smakuje lepiej 😉 Jednak w przypadku zastawy stołowej jestem za kolorem białym. Biała zastawa pasuje do każdej okazji, możemy dowolnie udekorować stół i łączyć różne komplety.

Zestaw białych talerzy, miseczek i kubeczków również jest ze sklepu DUKA. Znajdziecie go pod nazwą Felicia. To idealna propozycja do codziennego użytku. Możemy również dokupić więcej elementów.

zestaw trzech pojemników – DUKA

Dodatki

Gdy przygotowywałam zdjęcia do tego wpisu na obiad było Quiche z burakiem i oscypiem – danie z Thermomixa. Przepyszne – jeśli macie możliwość to koniecznie spróbujcie.

Do odświeżonej kuchni zamówiłam kilka nowych akcesoriów i dodatków, między innymi elektryczne w kolorze białym i szarym ze sklepu garneczki.pl

Wpis zawiera linki afiliacyjne.