Witajcie w 2017 roku!

pierwszy wpis w nowym roku to podsumowanie grudnia. A jeśli grudzień to wiadomo święta 🙂

Wigilia była inna niż zwykle bo po pierwsze w domu mojej siostry i po drugie z rodziną jej męża. Wszyscy się oczywiście znamy od ponad 10 lat więc nie było sztywnej atmosfery 🙂

________________________________________________________

Cały grudzień zmagaliśmy się z remontem. Wszystko w miarę szybko szło poza schnięciem ścian! 🙁 Niestety remont zimą ma swoje minusy. Gips wysychał dłużej przez co prace nieco się przedłużyły. Do tego zamówiłam za mało płytek do łazienki 😀 Zabrakło po jednej paczce z każdego wzoru a niestety w sklepach trwały inwentury i dopiero w tym tygodniu będzie dostawa 😀 No cóż nic się nie poradzi i trzeba być jeszcze trochę cierpliwym 🙂 
Na pocieszenie udało się bezproblemowo zamontować kominek w salonie i już się w nim pali. Cegła na ścianie w przedpokoju/kuchni (jeszcze nie wiem jak to sklasyfikować :D) wygląda świetnie! 
Czekamy na zakończenie prac ekipy remontowej i ruszamy z podłogą 🙂

________________________________________________________

W grudniu przeczytałam świetną książkę! „Siła odwagi” Edyty Gabryś.

Na początku myślałam, że jest to kolejny poradnik o tym jak być asertywnym, co robić by osiągnąć sukces zawodowy – takich poradników jest mnóstwo!

Jednak….Dawno nie miałam okazji przeczytać tak szczerej i odważnej książki. Dlaczego odważnej? Edyta pisze od serca o swoich doświadczeniach, nie ukrywa, że decyzje które podejmowała nie zawsze były słuszne a porażka nie jest jej obca.

Książka Edyty pozwala zastanowić się nad tym gdzie właśnie jesteśmy, czy jesteśmy szczęśliwi a przede wszystkim czy potrafimy stawiać granice.

Pamiętam Edytę z liceum i z firmy, w której razem pracowałyśmy… teraz widzę SILNĄ KOBIETĘ, którą można stawiać za wzór dla innych.

Gorąco polecam książkę „Siła odwagi” tym, którzy jeszcze tkwią w sytuacji, z której wydaje się, że nie ma wyjścia. Wzruszająca, mobilizująca do działania i szczera historia autorki.


________________________________________________________

Grudniowe wpisy:

Jeśli chcecie być na bieżąco z tym co się u nas dzieje (a dzieje się! 🙂 ) to zapraszam na mój INSTAGRAM


Wszystkiego najlepszego w nowym roku Kochani! Oby był jeszcze lepszy od poprzedniego 🙂


Pozdrawiam Anna