Czy warto dekorować sypialnię na święta? Tak, jeśli mamy na to ochotę! Ja wprowadziłam w sypialni świąteczny nastrój stawiając tylko jedną konkretną ozdobę.

W tym roku w naszej sypialni zrobiło się klimatycznie, a to za sprawą jednej rzeczy – choinki! Drzewko ma wysokość około 180 cm, a przy tym nie jest szerokie, dzięki czemu mogłam je postawić w sypialni. To jedyna świąteczna dekoracja, nie licząc gwiazdki na parapecie, która leży tu przez cały rok.

Choinka jest ze sklepu costway.pl, aksamitne wstążki kupiłam na temu.pl, a lampki znalazłam w pudle ze starymi ozdobami bożonarodzeniowymi. Wiklinowa osłona stojaka choinki jest ze sklepu polskawiklina.pl

Warto również zadbać o stylową pościel i przytulne koce. Romantyczną pościel z falbankami znalazłam na allegro, a milutki kremowy koc kupiłam rok temu w Pepco. Często wykorzystuję do dekorowania rzeczy, które mam od wielu lat. Koc z wełny czesankowej wyjmuję z szafy zimą. Nie nadaje się do przykrycia, gdyż gubi paprochy, ale jako dekoracja fotela bujanego wygląda fantastycznie!

Mogą Ci się spodobać:

Stara drewniana toaletka pojawiła się w sypialni całkiem niedawno. Mimo, że kupiłam ją rok lub 2 lata temu, yo dość długo stała w garażu czekając aż ją odnowię. Żeby było zabawniej, jedyne co zrobiłam to delikatnie ją wyszlifowałam i dno szuflad wykleiłam tapetą. Czasem tak jest, że meble używane nie potrzebują wielu zmian, a jedynie czasu, by sie do nich przekonać.

Wpis zawiera linki afiliacyjne.