Na ulicy Bartyckiej 26 w Warszawie otwarto 99 sklep Castorama w Polsce. Znajdziecie w nim powiększoną strefę inspiracji, a pracownicy zaprojektują z Wami wymarzone wnętrze.

Już dziś, tj. 23 sierpnia, możecie udać się na zakupy do Castoramy (Bartycka 26, Warszawa), gdzie czekają na Was liczne atrakcje oraz nagrody z okazji otwarcia 99 sklepu w Polsce.

Ten sklep jest wyjątkowy, gdyż strefa inspiracji została powiększona, zajmuje całe piętro. Możecie w niej znaleźć ekspozycję pięknych kuchni i łazienek. Do tego pracownicy mogą przygotować Wam projekt wnętrza. Wszystko co potrzebujecie, by urządzić kuchnię lub łazienkę znajdziecie w jednym miejscu!

Kilka dni temu mogłam zajrzeć do sklepu, przed oficjalnym otwarciem i przygotować dla Was relację. Na śniadaniu zorganizowanym przez markę Castorama porozmawialiśmy o aktualnych trendach, błędach podczas projektowania i urządzania wnętrz. Wraz z innymi uczestnikami spotkania wymieniliśmy się doświadczeniami i rozmawialiśmy o tym co najbardziej lubię, czyli o wnętrzach.

Spotkanie prowadziła Kasia Jaroszyńska, która rozpoczęła długofalową współpracę z marką Castorama i będziemy mogli częściej jej słuchać. O szczegółach dowiedzie się za jakiś czas 🙂

Na takich eventach spotykam koleżanki, z którymi na co dzień rozmawiam tylko na IG, osoby znane ze świata „wnętrz”, ale także ciekawe osobistości ze świata show biznesu 🙂

Relację z wydarzenia możecie obejrzeć na Instagramie – o tutaj!

Wpis powstał we współpracy z marką Castorama.