Coroczne spotkanie z marką JYSK tym razem zostało zaplanowane tak, by uczestniczy poczuli się jak na festiwalu filmowym. Nieodłączną częścią wydarzenia było poznanie nowych trendów outdoorowych na 2022 rok.

7 i 8 czerwca na zaproszenie marki JYSK wybrałam się do Gdyni. Motywem przewodnim wydarzenia był festiwal filmowy. Produkcje były niesamowite, bo przygotowane prze uczestników spotkania. Influencerzy wnętrzarscy stworzyli produkcje pokazujące ich balkony i ogrody, wykorzystując do aranżacji meble i dekoracje ze sklepu JYSK. Wyszło świetnie!

Spotkanie rozpoczęło się w restauracji Niewinni Czarodzieje 3.0, gdzie podczas kolacji mogliśmy porozmawiać, poznać nowe osoby ze świata IG i przede wszystkim smacznie zjeść.

fot. Karol Stanczak

Następnego dnia odbył się Festiwal Filmowy „Letnie Inspiracje”, o którym wspominałam na początku. W sali kinowej „Morskie Oko” wyświetlony został wywiad z Rikke, Range&Design Managerką JYSK oraz filmy Instagramerów prezentujące aranżacje balkonów i tarasów.

Reżyserzy nagrodzonego filmu otrzymali statuetkę – Złotą Gęś JYSK i gwarancję płatnej współpracy z marką. Pozostali twórcy także otrzymali nagrody – złote gwiazdy, które wyglądem nawiązują do tych znajdujących się w „Alei Gwiazd”.

Rozmowy i mniej oficjalna część wydarzenia toczyły się na Czerwonym Patio, które zostało urządzone przez JYSK. Z mebli, dekoracji i tekstyliów z oferty sklepu JYSK można stworzyć idealną strefę relaksu w ogrodzie, na balkonie, czy tarasie.

Po zakończeniu spotkania z marką JYSK wybrałyśmy się z dziewczynami na gdyńską plażę. Zdjęcia idealnie pokazują co robią instagramerki na plaży 😉 Dziękuję JYSK za miły prezent. Koszyk i koc piknikowy to idealny prezent na lato.

Na koniec zostawiam Wam moją wish listę ze sklepu JYSK. Te rzeczy idealnie wpisują się w wystrój mojego tarasu. Kończymy układanie płytek i już niedługo pokażę Wam pierwszą odsłonę mojej letniej strefy relaksu 🙂

Linki do produktów: koc, latarnia, wazon, doniczki, stolik, poduszka, palenisko.