Ambasador marki to osoba, którą dana firma wybiera do promowania swoich produktów. Człowiek ten zazwyczaj lubi polecane przez siebie rzeczy czy usługi, a także pomaga brandowi w budowaniu jego rozpoznawalności. O tym, jak i dlaczego zostałam ambasadorką Costway, przeczytasz poniżej.

Współpracę z Costway rozpoczęłam w marcu ubiegłego roku. Bardzo ucieszyła mnie propozycja ze strony agencji marketingowej, ponieważ znałam już wtedy sklep costway.pl i miałam na oku, a dokładniej mówiąc, zapisane w „ulubionych”, mnóstwo mebli i dodatków do domu i ogrodu.

Współpraca z miesiąca na miesiąc przebiegała w coraz przyjemniejszej atmosferze. Materiały, które przygotowywałam, spotykały się z akceptacją ze strony Klienta bez żadnych zastrzeżeń, a ja starałam się nie tylko wywiązać z obowiązków wynikających z umowy, ale także promować asortyment sklepu w innych publikacjach.

Dlaczego robiłam więcej niż wymagały ode mnie początkowe ustalenia? Odpowiedź jest prosta – produkty, które otrzymywałam od sklepu, selekcjonowałam samodzielnie; nigdy nikt nie narzucił mi, co powinnam wybrać. Stąd realizacje były tworzone w 100% przeze mnie, zgodnie z moimi upodobaniami. Myślę, że w tym właśnie tkwi sekret udanych aranżacji.

Nasza współpraca trwa już ponad 1,5 roku, a ja nie mogę się doczekać kolejnych projektów. Co chwilę zapisuję we wspomnianej zakładce „ulubione” nowe meble i wyposażenie do domu i ogrodu.

Realizacje z marką Costway

Jeśli jesteście stałymi Obserwatorami mojego bloga i konta na Instagramie, to pewnie pamiętacie realizacje, które stworzyłam wspólnie z Costway. Przypomnę Wam niektóre z nich:

Jak widzicie, Costway to nie tylko meble, ale także wyposażenie ogrodu, dekoracje, AGD, a także sprzęty sportowe.

Wish lista

Ambasador musi przede wszystkim lubić i korzystać z produktów lub usług marki, której jest przedstawicielem. Nie wyobrażam sobie wyrazić zgody na promowanie czegoś, czego nie chciałabym mieć w swoim domu. Współpraca z Costway to więc jak wygrana na loterii: dzięki niej mogę reklamować rzeczy, o których sama marzyłam. 🙂 Asortyment sklepu jest tak duży, że moja wish lista jest długa, a ja ciągle coś do niej dodaję!

Wish lista

Wpis powstał we współpracy z marką Costway.