Mówią, że każdy powód do świętowania jest dobry a 6 rodziny bloga tym bardziej! 🙂 Czas tak szybko minął a ja nadal pamiętam dzień, w którym założyłam konto na blogspot i pobudziłam do życia OD INSPIRACJI DO REALIZACJI 🙂Skąd wzięła się nazwa bloga?

Wspominałam Wam już kiedyś, że początkowo blog miał służyć mi do zapisywania inspiracji znalezionych w sieci. Chciałam w jednym miejscu zgromadzić zdjęcia wnętrz, które miały w sobie to co widziałabym w swoim przyszłym domu. Takie inspiracje do zrealizowania w przyszłości 🙂

Szybko jednak zaczęłam publikować wpisy z małymi projektami zrób to sam i wnętrzami z mojego domu. A później już nie umiałam nie pokazać Wam nowego projektu DIY. Uwielbiam tworzyć coś z niczego, coś za grosze, coś o czym marzę ale nie zawsze mam wolne środki by zrealizować to marzenie. Znaczenie bloga.

Zaczynając pisać na Od Inspiracji Do Realizacji nie sądziłam, że strona stanie się dla mnie tak ważna. To miejsce nie tylko gdzie „wrzucam” zdjęcia i opisy prac ale także miejsce spotkań z Wami. Nie raz to także furtka do poznania nowych ciekawych osób. Dzięki pracy jaką wkładam w tworzenie bloga zostałam zaproszona na warsztaty, na których poznałam Kasie Ogórek z Twojediy, Kingę z perfekcyjnawdomu.pl i wiele innych fantastycznych blogerów.


Jakiś czas temu do bloga dołączył także mój mąż Michał. To fantastyczne móc łączyć swoje pasje z ukochaną osobą. Michał rzadko do Was pisze ale wspiera mnie i prowadzenie bloga najlepiej jak umie, dlatego z ogromną przyjemnością pokazujemy Wam także jego prace. 

Dziś, mimo ogromu pracy jaka jest przy małym dziecku, nie wyobrażam sobie by nie prowadzić bloga, by nie pisać dla Was. Mam nadzieję, że nigdy mi się to nie znudzi.


Prowadzenie bloga, tworzenie projektów DIY jest moją pasją, której poświęcam wolny czas. Pewnie pomyślicie skąd biorę ten czas jako młoda mama? Nauczyłam się, że gdy ktoś oferuje Ci swoją pomoc to nie ma nic złego w tym, że z niej skorzystamy. Wokół mnie jest kilka wspaniałych osób, które pomagają mi i wspierają mnie. Nie pytają po co to robię tylko co tam znowu ciekawego robię? Od kilku lat otaczam się życzliwymi ludźmi i mój świat zmienił się nie do poznania. 

Cieszę się, że wciąż tu zaglądacie, komentujecie i inspirujecie się naszymi projektami. Gdyby nie Wy pewnie już dawno przestałabym tu publikować. Dziękuję.Zmiany w wyglądzie strony.


Z biegiem czasu co raz bardziej dopracowywałam stronę Od Inspiracji Do Realizacji by była bardziej przejrzysta i przede wszystkim przystępna dla Was 🙂


Blog zmieniał się tyle razy, że nie jestem w stanie przypomnieć sobie nawet jak wyglądał na początku.Na tyle ile umiałam grzebałam w kodzie html i z większym lub mniejszym skutkiem poprawiałam jego wygląd. Tylko wiecie co… to ciągle nie było to o czym marzyłam.Nie raz przeglądałam inne strony w sieci i zachwycałam się pięknymi szablonami, prostymi formamii intuicyjnością blogów.


Jako Zosia-Samosia trudno mi pomyśleć, że mogłabym pozwolić innej osobie zrobić cos za mnie na blogu! Martyna Wojciechowska mówi, że niemożliwe nie istnieje! Tak też jest w przypadku mojej pasji. Jak o czymś marzę to nie ma, że się nie da 😀 Tak długo szperałam, tak długo uczyłam się html, że w końcu mam blog, który spełnia moje oczekiwania. Szablon jest oczywiście gotowcem ale musiałam się natrudzić by dostosować go do swoich wymagań.


Z początkiem roku przeszliśmy także na własną domenę. W tym miejscu musze podziękować Marcinowi, który pomógł mi podpiąć domenę bo przejście jednego kroku było dla mnie zagadką 😀 


Spełnione marzenie


Od jakiegoś czasu w mojej głowie siedział pomysł by zdjęcia z bloga przenieść na papier. Książka to za duże słowo ale album z ulubionymi projektami i zdjęciami był moim marzeniem. Dziś mogę się Wam pochwalić, że udało mi się je spełnić. Tak bardzo się cieszę, że mogę Wam pokazać mój pierwszy autorski projekt „Od inspiracji do realizacji. Z miłości do pięknych wnętrz”. Dzięki współpracy z pixbook.pl przygotowałam fotoksiążkę zawierającą sto stron wspomnień z ostatnich sześciu lat blogowania. 

Dziś mam dla Was rabat na zakup swojej fotoksiążki a w kolejnym wpisie będzie możliwość wygrania tej, którą ja przygotowałam. Chcecie? 🙂 

________

Kod zniżkowy na fotoksiążkę A4 pion 40 str. za 29 zł: PBWH22B8

Ważny do końca czerwca 2018 r. Kod jest wielokrotnego użytku.Jeszcze raz dziękuję, że jesteście z nami na Od Inspiracji Do Realizacji.


Pozdrawiamy Was serdecznie Ania i Michał