Wakacje odwołane, sytuacja nadal na świecie niepewna… zróbmy sobie tropiki we własnym ogrodzie albo chociaż w altanie czy na tarasie!

  Znacie już naszą ogrodową altanę. W zeszłym roku pojawiły się w niej m.in. białe zasłony i pikowane siedzisko na skrzynię. W tym roku postanowiłam co jakiś czas zmienić klimat tego miejsca. Zaczynam od tropikalnej aranżacji. Zasłony i poduchy w liście wystarczyły by wprowadzić prawdziwie wakacyjny nastrój.

  Zasłony i dużą poduszkę uszyłam sama z tkaniny kupionej w internetowym sklepie alpa.pl. Pozostałe poszewki w liście to gotowe produkty. Jeśli nie macie czasu by samodzielnie uszyć tekstylia do ogrodu to spokojnie znajdziecie gotowe w sklepach internetowych. Zobaczcie choćby te poduszki, które mnie udało się znaleźć:

Linki do poduszek (od lewej): bieliani 1 i 2, zestaw ciemnych poduszek pakamera, zestaw jasnozielonych poduszek pakamera

  Altana gotowa do chillowania… niech no tylko pogoda zrobi się bardziej wakacyjna bo na razie więcej deszczu niż słońca. Dobrego dnia Kochani!
pozdrawiam Ania