Czy istnieje bezpieczny środek do mycia wszystkich powierzchni zmywalnych? Przedstawiam Wam produkt, którego możecie użyć do mebli, blatów kuchennych, sprzętów AGD, a nawet zabawek. Poznajcie Z-WATER!

Mam wrażenie, że sprzątanie to niekończąca się historia. Robię to codziennie i systematycznie, ponieważ nie lubię sytuacji, gdy w domu panuje bałagan, a łazienki i kuchnię, podłogi oraz okna trzeba umyć w jednym czasie. Kto ma na to czas i energię? Ja zdecydowanie nie! Wolę codzienne, małe porządki od kilkugodzinnego sobotniego sprzątania. Pomaga mi w tym produkt, który zapewne Was zaciekawi, ponieważ można go używać do wielu powierzchni, a poza tym jest bezpieczny dla skóry i zdrowia.

Z-WATER

Wspomniany preparat, który nie zawiera żadnych środków powierzchniowo czynnych (chemicznych) i możemy go używać do wszystkich powierzchni zmywalnych, to Z-WATER.

Produkt posiada atest PZH potwierdzający, że w żaden sposób nie wpływa on negatywnie na ludzkie zdrowie i nie stwarza zagrożenia w przypadku kontaktu ze zwierzętami czy żywnością. Nie naraża nas na skażenie dróg oddechowych czy skóry rąk, jest bezpieczny dla środowiska i w 100% biodegradowalny.

W ramach ciekawostki dodam, że od 2015 roku Z-WATER jest powszechnie używany w Szwecji w szkołach, urzędach, domach starców, siłowniach, hotelach i oczywiście w prywatnych domach.

Elementy, do których warto stosować Z-WATER, to:

  • kuchenne blaty,
  • lodówka, okap, płyta indukcyjna,
  • inne urządzenia AGD,
  • meble,
  • lustra,
  • szyby,
  • zabawki,
  • sprzęt RTV.

Więcej o tym jak i do czego używać Z-Water znajdziesz na Instagramowym profilu @zwater_polska

Jak stosować Z-WATER?

Aby usunąć lekkie zabrudzenia, wystarczy skropić ściereczkę (najlepiej z mikrofibry) i wytrzeć powierzchnię do sucha. W bardziej wymagającym przypadku dobrze jest rozpylić Z-WATER na wybrany przedmiot i chwilę odczekać, a następnie dokładnie go wytrzeć.

Czy ten produkt jest magiczny?

Jeśli zadajecie sobie to pytanie, to odpowiedź brzmi: nie. 🙂 Niewątpliwe jest natomiast skuteczny w usuwaniu zabrudzeń, a przy tym pozostaje bezpieczny dla nas i środowiska.

Gdzie kupić Z-WATER?

Mimo iż jest to profesjonalny środek czyszczący, możesz go kupić także do użytku domowego na stronie:
systemyczyszczenia.pl – z kodem OIDR10 otrzymacie 10% rabatu.

Wpis powstał we współpracy z marką Z-WATER.