Jest! Darmowy emagazyn o wnętrzach „home&more”.   Kwietniowy numer możesz przeczytać online lub pobrać plik pdf.


    W kwietniowym numerze „home & more” znajdziecie m.in. artykuły mojego autorstwa o tym jak nie zwariować podczas remontu oraz jak urządzić balkon. Przygotowałam dla Was także inspiracje zakupowe ze sklepów online – w złotym kolorze oraz w stylu angielskim.

   Aga po raz kolejny daje Wam wartościową lekcję obsługi Lightrooma oraz wprowadza w tajniki stylu Hampton. Przygotowała dla Was także fantastyczną inspirację jak udekorować ścianę!

  Gościem numeru jest Anita, która prowadzi na Instagramie konto @Love_my_home_1989. Na swoim profilu pokazuje mieszkanie i uwielbienie do stylu Hampton. W wywiadzie zdradza nam jakie są jej plany na najbliższy rok 🙂

  W najnowszym numerze nie mogło zabraknąć gościnnych wpisów. Sandra z @exploringinteriors napisała o złotych dodatkach we wnętrzu a Michał prowadzący konto @mr.cenzura przygotował przepis na pyszne drożdżówki z malinami! 

  To tylko część tego co przygotowałyśmy dla Was w kwietniowym „home & more”. Jest w nim ponad 60 stron inspiracji wnętrzarskich i lifestylowych. Niespodzianką jest wpis o podróżach. 

  Nie możecie przegapić darmowej dawki wnętrzarskich inspiracji! Obejrzyjcie magazyn online lub pobierzcie pdf na swoje urządzenie.
Dajcie znać co myślicie o nowym numerze 🙂 Pozdrawiam Ania