W ramach akcji #DoWyboruDoKoloru wraz z marką Ritter Sport zachęcamy do otaczania się najsmaczniejszymi czekoladami!

Świat jest pełen pięknych kolorów i to my decydujemy, którymi z nich się otaczamy, jakie barwy wprowadzamy do naszych domów. Odgrywają one kluczową rolę w projektowaniu i dekorowaniu wnętrz. Mają nie tylko znaczenie estetyczne, ale wywołują również określone odczucia i wpływają na nasze samopoczucie.

We współpracy z Ritter Sport przygotowałam minimetamorfozę wnętrza, jednak zanim przejdę do efektów tej współpracy, zapoznajcie się z kilkoma faktami o marce:

  • Ritter Sport pozyskuje kakao w całości z certyfikowanych, zrównoważonych plantacji kakaowców.
  • Współprace z lokalnymi przedsiębiorcami są wieloletnie i nastawione na rozwój społeczności lokalnych.
  • Firma posiada certyfikat Rainforest Alliance, międzynarodowej organizacji zajmującej się ochroną środowiska, która odpowiada za ochronę różnorodności biologicznej i zrównoważone źródła utrzymania. Pieczęć owej organizacji oznacza, że proces powstawania produktów nie wpływa negatywnie na miejscowe lasy, gleby, rzeki czy zwierzęta.
  • Osoby zatrudnione przy produkcji są dobrze traktowane, a ich rodziny mają dostęp do edukacji i opieki zdrowotnej.

Ponadto jest to firma rodzinna, która podejmuje decyzje zgodnie z wewnętrznym kodeksem moralnym, a nie zewnętrzną presją inwestorów. W kwestii jakości produktów nie ma mowy o kompromisach: do ich wytwarzania używane są najlepsze składniki.

Marka Ritter Sport zaprosiła mnie do stworzenia aranżacji zainspirowanej kolorami ich czekolad. Kokosowy błękit, orzechowa zieleń czy marcepanowa czerwień – który kolor albo smak wybierasz?

Praca nad obrazem była prawdziwą przyjemnością – w dodatku słodką, ponieważ malowanie umilałam sobie, podjadając czekoladę. 🙂

Zobacz, jak odmieniłam nudny kawałek ściany:

Ty również możesz dołączyć do akcji i wziąć udział w konkursie!

– zrób zdjęcie ulubionej czekolady Ritter Sport na tle odpowiadającego jej kolorystycznie przedmiotu, pomieszczenia czy własnej stylizacji,
– opublikuj zdjęcie na swoim Instagramie lub Facebooku,
– dodaj hashtag #DoWyboruDoKoloru,
– pamiętaj o ustawieniu profilu na publiczny.

Autorzy najciekawszych zdjęć mogą zgarnąć boks prezentowy wypełniony czekoladami Ritter Sport!

Post powstał w ramach współpracy reklamowej z marką Ritter Sport.