Czy zmiana koloru ścian jest w stanie odmienić wnętrze? Pewnie, że tak! Mój nowy kolor ścian wprowadził do niego ciepło i przytulny nastrój. Zobaczcie, jak odcień Mistrzowskie płótno z palety farb Dulux EasyCare wpłynął na nasze małe WC.

Podczas budowy domu mąż spytał mnie, czy w naszym nowym gniazdku też będziemy tak często robić remonty, malować ściany i zmieniać meble. Cóż mogę powiedzieć po prawie ośmiu miesiącach od przeprowadzki… Metamorfoza to moje drugie imię. 😉 Przyszedł więc i czas na zmianę koloru ścian w toalecie. Biel, która dotychczas je pokrywała, wyglądała elegancko i stanowiła świetną bazę, jednak zamarzyłam o beżu, który ociepliłby tę przestrzeń.

Od ponad roku współpracuje z marką Dulux i wybrałam już swoich ulubieńców z jej oferty. Jednym z nich jest farba Dulux EasyCare, którą pomalowaliśmy prawie cały dom. Jest plamoodporna, hydrofobowa i wyjątkowo wytrzymała na szorowanie. Cenię ją także za matowe wykończenie. Bardzo lubię również testery koloru dostępne w pakiecie z wygodnym wałeczkiem. Możecie je kupić w sklepach stacjonarnych lub zamówić w sklepie online. Sprawdźcie sami!

Farba bardzo dobrze kryje już po nałożeniu pierwszej warstwy – do pełnego krycia wystarczyły tylko dwie! A drugą warstę możemy nakładać już po upływie dwóch godzin. Produkt szybko schnie, ma delikatny zapach i maluje się nim naprawdę przyjemnie.

Podsumowując, farba Dulux EasyCare:

  • jest plamoodporna,
  • odpycha płynne zabrudzenia,
  • jest wytrzymała na szorowanie,
  • dobrze kryje,
  • odznacza się delikatnym zapachem,
  • ma matowe wykończenie

Zmiana koloru sprawiła, że w tym niewielkim wnętrzu zrobiło się przytulniej. Odcień Mistrzowskie płótno jest naturalny, ciepły i – według mnie – ponadczasowy.

Przed i po:

Zmieniłam też plakaty w ramach i czekam na dostawę lamp (o dziwo przez tych kilka miesięcy nie przeszkadzała mi zwisająca żarówka z sufitu). Następne zmiany pokażę Wam w innym materiale.

Wpis powstał we współpracy z marką Dulux.