Ogród to miejsce, w którym latem spędzamy najwięcej czasu. Dbanie o ogród wymaga dużego nakładu pracy, dlatego warto zaplanować w nim także miejsce na odpoczynek po ciężkim dniu. W naszym ogrodzie pojawił się kącik SPA z jacuzzi i wygodnymi leżakami.

Maj minął nam bardzo pracowicie. Niemal każde popołudnie spędzaliśmy w ogrodzie. Samodzielnie przygotowałam warzywnik na nowy sezon, a wspólnie z Michałem postawiliśmy domek narzędziowy, który cały czas dopracowuję. W międzyczasie posadziłam też sporo nowych roślin, a Michał zrobił miejsce na ogrodowe minispa.

Tuż obok tarasu, w kąciku, zrobiliśmy rabatę z rododendronami, hortensjami i dużą ilością host, oraz wysypaliśmy teren kamieniem.

W tym miejscu stanęło także dmuchane jacuzzi Bestway Lay-Z-Spa Miami. Chociaż przeznaczone jest dla 2–4 osób, najwygodniej jest w nim we dwoje.

Tuż za jacuzzi postawiłam dwie leżanki z kolekcji DENIA, które możecie kupić w sklepach Castorama. Wygodne poduchy znajdziecie pod nazwą COCOS; moje są w kolorze beżowym.

W bardzo słoneczne dni może się też przydać parasol przeciwsłoneczny. Warto wybrać model „łamany”, którym możemy sterować w zależności od położenia słońca. Postawiłam na produkt ze sklepu Costway. Mam go od zeszłego roku i, co bardzo sobie cenię, jego tkanina nie wypłowiała od słońca!

4 fakty o jacuzzi Bestway Lay-Z-Spa MIAMI:

  • pojemność: 2–4 osoby dorosłe,
  • 81 masujących dysz Air Jets,
  • system grzewczy, osiagąjący temperaturę 40℃,
  • oszczędzający energię timer.

Jak dbać o wodę w jacuzzi?

Najskuteczniejszą metodą jest stosowanie chemii do SPA, głównie na bazie chloru. Najwygodniejszym rozwiązaniem są tabletki chloru. Na allegro znajdziecie gotowe zestawy produktów przeznaczone do dmuchanych jacuzzi, np. Profesjonalny Zestaw 7w1.

Mogą Ci się spodobać:

Wpis zawiera lokowanie produktów oraz linki afiliacyjne.