Mamy to! Koniec 2019 roku nadszedł szybciej niż się tego spodziewaliśmy prawda? 🙂 Co roku powtarzam sobie, że kolejny rok będzie jeszcze lepszy. Ten z perspektywy czasu był całkiem udany.

     Zacznę od spraw blogowych. W 2019 roku udało mi się rozwinąć bloga jeszcze bardziej, sprawić, że stał się on moim głównym źródłem utrzymania. Praca w domu i robienie tego co się lubi brzmi świetnie, prawda? Kiedyś myślałam, że to niemożliwe. Podchodziłam dość sceptycznie do tych, którzy mówili, że się da. Myślałam wtedy, że mają łatwiej, znajomości, tajemną wiedzę jak to osiągnąć. Dziś wiem, że dzięki ciężkiej pracy i pomysłom można osiągnąć cele, które wydają się nierealne.


PROJEKTY DIY

     W tym roku zrealizowaliśmy z Michałem kilka dużych projektów DIY, które długo czekały na liście „to do” i na odpowiedni moment. Pierwszym, o którym chcę Wam przypomnieć jest metamorfoza starych schodów prowadzących do pralni. W tym projekcie oprócz tego, że schody wyglądają teraz pięknie ważny jest także koszt metamorfozy. Uwierzycie, że można odnowić schody za około tysiąc złotych? Jeśli przegapiliście wpis na ten temat to koniecznie zajrzyjcie do niego teraz: diy-jak-odnowic-stare-schody-niewielkim-kosztem


     Jeśli jesteśmy już przy schodach to kierując się w dół znajdziemy się w pralni, która jest drugim projektem, z którego jestem dumna! Metamorfoza pralni podzielona była na kilka etapów. Zaczęłam od przemalowania drewnianych blatów a następnie wspólnie z Michałem odnowiliśmy stare drzwi. Ten projekt cieszył się ogromną popularnością i miał ogromny odzew z Waszej strony. Bardzo za to dziękujemy! Ostatnim etapem zmian w pralni było położenie nowej niskobudżetowej podłogi. Wszystkie etapy metamorfozy pralni znajdziecie klikając w poniższe linki:

ETAP 1 – metamorfoza-pralni-etap-1

ETAP 2 – metamorfoza-pralni-etap-2-drzwi-w-stylu-farmerskim

ETAP 3 – metamorfoza-pralni-etap-3-podłoga     Trzecią metamorfozą, która ma dla mnie duże znaczenie było odnowienie witryny. Znalazłam ją na olx za ok 200 zł. Nowy wygląd witryny przeszedł moje oczekiwania. Totalnie zakochałam się w tym meblu, Wy z resztą też 🙂 Link do wpisu: diy-metamorfoza-witryny

To trzy największe projekty ubiegłego roku. Cieszę się, że udało się je zrealizować. Oprócz nich było też mnóstwo mniejszych, które bardzo cieszą, na przykład kinkiety w sypialni bez instalacji elektrycznej, bieliźniarka z szafki kuchennej, przemalowanie cegły, metamorfoza szafy.


WISH LIST

     Oprócz projektów DIY w 2019 roku odhaczyliśmy z listy zakupowej ekspres do kawy. Poprzedni był całkiem w porządku ale niestety nie miał automatycznego spieniacza do mleka. Nowy to Philips Philips 3200 LatteGo (EP3241/50). Sprawuje się świetnie i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Więcej na ten temat możecie przeczytać w dedykowanym poście: moja-kawa-subiektywna-opinia-o-ekspresie-lattego

Lista zakupowa jest zawsze długa. U Was też? Nigdy nie ma końca, bo ciągle coś do niej dopisujemy 🙂


EVENTY

     Jeśli mówimy o sprawach blogowych to nie mogę pominąć jednego z przyjemnych elementów bycia blogerem – eventów, na których spotykam się z innymi blogerami. W tym roku otworzyłam się na tego typu wydarzenia. Do tej pory myślałam, że tam nie pasuję, że mój blog jest z mały by gdziekolwiek się pokazać. Jak ja się myliłam i jak źle robiłam odmawiając uczestnictwa w warsztatach i spotkaniach blogerskich 🙂

     W tym roku wybrałam się w maju na warsztaty organizowane przez markę JYSK do Sopotu. Oprócz zyskania wiedzy, spotkałam tam także ciekawych ludzi. Zyskałam znajomości, które wyszły poza blogosferę. Od tamtej pory jeśli tylko termin nie koliduje z ważnymi rodzinnymi wydarzeniami chętnie biorę udział w eventach blogowych.

Ostatnim z nich był Festiwal Kobiet Internetu. W listopadzie tego roku wybrałam się do Gdańska na festiwal organizowany m.in. przez Anię Zając (fashionable.com.pl).


     Blog tego roku stał się dla mnie jeszcze większą dumą. Nie mam już wątpliwości, że moja pasja i praca są doceniane. Cieszę się, że jesteście tu ze mną a także na Instagramie. Bloga z miesiąca na miesiąc na coraz więcej odsłon a liczna Obserwatorów na IG stale rośnie. Dziękuję!

Z okazji zbliżającego się nowego roku chcę życzyć Wam wiary w siebie, pewności siebie i pomyślności! Pamiętajcie, że każdy z nas jest najlepszą wersją siebie 🙂

A na koniec udostępniam Wam kalendarz na 2020 rok, który przygotowałam do swojego biura. Minimalistyczna forma kalendarza powinna pasować do każdego wnętrza. Jeśli macie ochotę możecie pobrać grafikę A4 klikając w poniższy link.
Pozdrawiam Ania