Ciągle pracuję nad pralnią, której ściany pomalowałam i na której położyłam cegły jeszcze w grudniu. Teraz czas zakupić szafę, zlew i baterię, a także zrobić zabudowę nad pralką i suszarką.

Nad pralnią pracuję od dłuższego czasu. Nie jest to pomieszczenie priorytetowe, ale zależy mi by było funkcjonalne oraz urządzone spójnie do reszty domu.

Prace nad pralnią zaczęły się dawno temu. Pierwsza pojawiła się w niej podłoga z postarzanych płytek FS Blume Sage marki Peronda. Płytki przypominają podłogę w starym wiejskim domu. Delikatny kwiatowy wzór, nieregularne krawędzie i wytarte kolory wprowadzają sielską atmosferę.

Kolor fug to 115 rzeczny szary marki Mapei.

Większośćścian pomalowałam na biało. Użyłam farb Dulux EasyCare w kolorze nieskazitelna biel oraz Dulux Idealny sufit równeiż w kolorze białym.

Na ścianie z drzwiami wejściowymi ułożyłam czerwona cegłę. To te same płytki cegłopodobne, które mogliście już widzieć w moim wiatrołapie. Cegła staropolska jasna i jasno szara fuga jest z elkaminodom.pl

Najcięższa i najbrudniejsza część pracy jest już za mną. Aktualnie pralnia wygląda już całkiem fajnie, ale brakuje w niej miejsca do przechowywania pościeli i ręczników, blatu roboczego oraz zlewu.

Teraz czas na zabudowę nad pralką i suszarką. W pomieszczeniu pojawią się:

  • blat na stylowych nogach,
  • pojemna szafa,
  • zlew i retro bateria,
  • wisząca półka,
  • dekoracje.

Mogą Ci się spodobać:

PRALKA, POJEMNIK NA PROSZEK, SUSZARKA

KINKIET, KOSZYK WIKLINOWY, KOSZ NA PRANIE

Wpis zawiera linki afiliacyjne.