Najczęściej zadawane pytania Obserwatorów bloga i IG – skąd, jak, gdzie?

  Jeszcze nigdy nie publikowałam Questions & Answers na blogu ale ilość pytań jakie pojawiają się w ostatnim czasie jest przytłaczająca. Ciągle powtarzające się pytania zmobilizowały mnie by co pewien czas zebrać najczęściej zadawane pytania w jednym miejscu. 

  Mam nadzieję, że będzie Wam łatwiej odnaleźć odpowiedź na nurtujące pytania skąd lub jak? 🙂 Mnie na pewno ułatwi to komunikację z Wami i zaoszczędzi czas na szukanie linku do odpowiedniego wpisu.

W ciągu ostatniego miesiąca najczęściej pytaliście:

  • Skąd jest łóżko tapicerowane i jaka to tkanina?

Model łóżka nosi nazwę CHESTER, producent Comforteo, znajdziecie je w sklepie firmowym comfort4u.eu 🙂

Tkanina, którą wybrałam to Inari 22. Jest gruba i ma widoczny splot. Po kilku miesiącach użytkowania nie ma żadnych zabrudzeń.

Przy okazji wspomnę, że narzuta to BOHEMIA – BEIGE ze sklepu room99.pl. Poduszki również znajdziecie w tym sklepie.


  • Skąd jest witrynka w salonie?

Witrynkę upolowałam na olx.pl za 250 zł (z transportem). Była koloru powiedzmy żółtego. Odnowiłam ją – zmieniłam kolor i dodałam tapetę by nadać jej charakteru.

Więcej na jej temat przeczytacie w tym wpisie: METAMORFOZA WITRYNKI.

  • Skąd jest komoda pod tv?

Szafka pod telewizorem powstała kilka lat temu. Do jej wykonania użyliśmy gotowych szafek Knoxhult z IKEA. Dodaliśmy dębowy blat i toczone nóżki. Z czasem także pojawiły się dekoracyjne panele na frontach. Wpisy dotyczące komody znajdziecie tutaj: JAK ZROBIĆ KOMODĘ POD TV?, PANELE DEKORACYJNE.

  • Kiedy zaczniecie budowę?

Mamy nadzieję, że już niedługo. Czekamy na zgodę na budowę i jak tylko dostaniemy to wylewamy fundamenty. Reszta gdy dostaniemy kredyt 🙂

Na razie zrobiliśmy ogrodzenie (oprócz frontu działki) i kupiliśmy drewno na konstrukcję dachową.


  • Czy jesteś zadowolona z narożnika w salonie?Generalnie tak, choć mam kilka uwag ale o nich za chwilę. Narożnik jest wygodny, wielkość odpowiednia dla naszej 3-osobowej rodziny. Tkanina jest super – nie widać na niej plam i łatwo się ją czyści (Sawana 21). Narożnik znajdziecie pod nazwą Kopenhaga w sklepie selsey.pl.

Zupełnie nietrafiony jest puf, który jest w zestawie. Jest za duży, jako stolik się nie sprawdził gdyż Leon rozlewa co chwilę wodę. Niestety bez tego elementu narożnik nie może służyć do spania. 

Gdybym miała możliwość zmiany wybrałabym teraz kanapę z funkcją spania. To pewnie kwestia znudzenia narożnikiem 🙂

Mam nadzieję, że rozwiałam Wasze wątpliwości 😉 Jeśli jednak macie do mnie pytania to piszcie w komentarzach lub przez wiadomości prywatne na IG.


Pozdrawiam Ania