Pierwsze święta w nowym domu pewnie będą wspaniałe, z pewnością będą piękne dzięki dekoracjom. W tym roku oprócz ukochanej bieli pojawi się też kolor granatowy.

Tegoroczne święta zapamiętamy na długo, dlatego, że spędzimy je w nowym domu. Świąteczne dekorowanie zaczęłam od salonu. Wraz z marką Leroy Merlin, z którą współpracuję od dłuższego czasu stworzyłam aranżację w klimacie modern arctic.

W tym roku wybrałam granat, który pięknie kontrastuje z bielą. Większość bombek jest w kolorze białym. Uważam, że są ponadczasowe i można je łączyć co rok z innymi kolorami. Taki zakup będzie na lata.

Kilka małych bombek przymocowałam do gałązek i przypominają kulki jałowca. Szklane sopelki i mieniące się śnieżynki to to detale, które wpływają na piękną całość.

Wśród świątecznych dekoracji nie mogło zabraknąć także żywych poinsecji, czyli gwiazd betlejemskich. Nie wybrałam klasycznej rośliny, która wybarwia się na czerwono, a tą w kolorze biało-zielonym. Ta zdecydowanie bardziej pasuje do moich tegorocznych świątecznych dekoracji.

DEKORACJE

Sklep Leroy Merlin kojarzy się z marketem budowlanym, jednak znajdzie w nim mnóstwo dekoracji dla domu, tekstylia i oczywiście oświetlenie. W „świątecznym miasteczku” Leroya znalazłam między innymi bombki choinkowe, śnieżynki i to urocze autko wiozące choinkę. Piękny wianek i świecące gwiazdy wiszące w oknie także są z Leroy.

Przytulności całej aranżacji dodają welurowe poduszki, ciepły koc i sztuczne futerka.

CHOINKA

Żywa, czy sztuczna? Jak myślicie? 🙂 To drzewko Noel Mix PE od wieczniezywechoinki.pl. W tym roku wybrałam sztuczną choinkę ponieważ wizja ścinania co roku tak dużego drzewka nie bardzo mi się podobała. Choinka stoi od listopada i każdy z naszych gości myślał, że jest żywa 🙂

Zostawiam Was z moim świątecznym salonem….

Komoda Natalina wróciła do oferty SELSEY. Z kodem OIDR2022 kupicie ją 15% taniej (kod ważny do końca czerwca tego roku).

Wpis powstał we współpracy z marką Leroy Merlin i wieczniezywechoinki.pl