Kiedy wymyślam motyw na kolejne urodziny Leona czy inne przyjęcie zawsze stawiam na to by było mało pracy przy przygotowaniu dekoracji. Zawsze jednak jest tak samo….

___________



Każde przyjęcie, które organizujemy jest inne. Dekoracje, które przygotowuję są mniej lub bardziej wymagające. Zawsze jest coś co robię samodzielnie… a w zasadzie większość 😀 Kiedy postanawiam sobie, że „tym razem dekoracje będą proste, żebym się nie napracowała” i tak mam full pracy 😀 Taka już jestem 😀

Motywem przyjęcia z okazji drugich urodziny Leona było SAFARI. Przygotowałam liany z liśćmi, girlandy z balonów i inne dekoracje. 

Dekoracja tortu była spontaniczna bo przypomniało mi się o niej pół godziny przed przyjęciem. Dwie gałązki z ogrodowego krzaka, zabawki Leona i zrobiony na szybko drogowskaz wystarczyły! Tort wyglądał całkiem fajnie 🙂 Organizacja tego przyjęcia była dla mnie świetną zabawą. 

Efekt możecie zobaczyć na pięknych zdjęciach, które zrobiła Asia Kostecka (joannakostecka.pl)



A na koniec imprezy była najlepsza zabawa… w deszczu 🙂 Wszystkie dzieci były przygotowane. Mamy zabrały dla nich kalosze i kurtki przeciwdeszczowe.



Pozdrawiamy Ania, Michał i Leon