Cześć Kochani,

W mojej głowie pojawił się pomysł na prezent walentynkowy dla męża – ulubione wspólne zdjęcia! Tylko jak je „spakować” na prezent? Zwykły album to trochę nudne. Moja koleżanka pokazała mi swój nowy projekt czyli fotomagnesy na lodówkę i od razu mi się spodobały. Co jednak jeśli mamy lodówkę w zabudowie? Wystarczy zrobić tablicę magnetyczną! 


Ja do zrobienia swojej tablicy wykorzystałam stary obraz z niedźwiedziami 😀 Wystarczyło pomalować go czarną farbą by powstała baza do naszej tablicy.


No dobrze ale jak magnesy będą trzymały się zwykłego obrazu? Jest na to sposób. Możemy użyć farby lub taśmy magnetycznej. Ja zdecydowałam się na samoprzylepną taśmę magnetyczną. Jedyny problem był taki, że taśma nie chciała się przykleić do obrazu. Dodatkowo użyłam kleju na gorąco.Na koniec do zdjęć dodałam kilka opisów. Wyszło naprawdę fajnie. Taka tablica może stać w domowym biurze, na komodzie czy zawisnąć na ścianie. Mam nadzieję, że Michałowi się spodoba 🙂


Jeśli chcielibyście sprawić prezent bliskiej osobie lub sobie to mam dla Was trzy pakiety fotomagnesów od Fotobum.pl. Zostawcie komentarz pod tym wpisem z chęcią udziału w rozdaniu oraz adresem mailowym 🙂 Zgłoszenia przyjmuję do 19.02.2017.

Bawcie się dobrze i pamiętajcie, że walentynki można mieć codziennie a nie tylko 14 lutego 🙂


Pozdrawiam Anna


WPIS POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z FOTOBUM.PL


WYNIKI ROZDANIA

Kochani serdecznie dziękuję za tak liczne komentarze i udział w zabawie. Wybrałam 3 zwycięzców. Zabawa była walentynkowa dlatego fotomagnesy powędrują do osób, które zostawiły komentarz jako 14, 2 i 17 ( od daty 14.02.2017). Gratuluję. Odezwiemy się do Was mailowo.


Pozdrawiam raz jeszcze Anna