Stylowe drzwi wejściowe nadają uroku nawet zwykłemu budynkowi. W żywym kolorze czy po prostu czarne ważne by miały to coś! Jakich drzwi szukamy? Zobaczcie…


Jeżdząc po świecie czy po Polsce bo zdecydowanie częściej nam się to zdarza zwracamy uwagę na piękne budynki a ja jako dziwak totalny zwracam uwagę na drzwi wejściowe do domów 🙂 Co ja mogę Wam powiedzieć na swoje usprawiedliwienie? Chyba nic. Od lat uwielbiam gapić się na stylowe, najlepiej stare drzwi do domów. Z podróży przywoże zazwyczaj mnóstwo zdjęć kolorowych drzwi 🙂 Strasznie żałuję, że straciłam zdjęcia z moich podróży na greckie wyspy bo stamtąd miałam najwięcej ciekawych okazów 😀 Z ostatniej wycieczki na Minorkę mam te trzy, które widzicie poniżej a te ze zdjęcia głównego są z Anglii.

Minorka (Hiszpania)

Jakie powinny być moje idelne drzwi do domu? 

Po pierwsze stylowe. Co to właściwie oznacza? Dla każdego pewnie coś zupełnie innego. Dla mnie to przede wszystkim ponadczasowość a jeśli o niej mowa to nie może być tutaj nic przekąbinowanego. Drzwi mają być klasyczne, pełne. Znalazłam na stronie gerda.pl drzwi, które spełniają wszystkie warunki wizualne jakie wypisałam na liście, model to NTT REVO – Elite 3D. Techniczne aspekty jak zwykle zostawiam do oceny Michałowi 🙂Jaki kolor wybrać?

Różowe, zielone czy niebieskie wyglądają obłędnie tylko nie wiem czy Michał da się namówić na takie szaleństwo 🙂 Wejściowe prawdopodobnie będą białe lub szare jednak chciałabym aby drzwi z tyłu domu (do kotłowi) były już w odważniejszym kolorze. Zobaczymy może się uda 🙂 Na koniec jedne z moich ulubionych drzwi. Prosta budowa, w kolorze butelkowej zieleni i totalnie magiczne. Tak naprawdę zachwyciła mnie całośc – drzwi, daszek i roślinność. Zdjęcie zrobiłam w miejscowości Caste Combe w Anglii.
Pozdrawiam Ania