Cześć Kochani,
niedługo moja siostrzenica przeprowadzi się do nowego domu, w którym trzeba urządzić jej pokój.

Siostra poprosiła mnie o pomoc w urządzeniu królestwa Majki. Zadanie jest o tyle trudne, że Maja ma już własne zdanie i nie wszystkie nasze pomysły akceptuje. Do tego w pokoju jest już baza czyli różowy kolor ścian (życzenie Majki) oraz kilka białych mebli. Jak urządzić pokój 7-latki?


Ze starego pokoju przewiezione zostaną biurko, łóżko i regały (4,2,3). Jeśli myślicie, że 7-latki nie interesuje to jaką będzie miała szafę to grubo się mylicie. Maja wybrała biała szafę i to koniecznie z wieszakiem na spodnie! 🙂  (1)


Różowe ściany zostaną przełamane tapetą w kropki (5). Różowa tapeta odpada ale jest tak śliczna, że musiałam ją Wam pokazać (5). Mam nadzieję, że Maja da się namówić na stonowaną tapetę, np  w szare kropeczki.Na koniec to co najlepsze, czyli dodatki. Na ścianach zawisną białe ramki (6) z grafikami. Ze starego pokoju zabierzemy też różową narzutę (9) i kolorowe poduszki (11). Dwie wieże Eiffla, które aktualnie są metalowe przemaluję na różowo i szaro. Pojawią się również pompony z tiulu (DIY TUTAJ) i kilka drewnianych dodatków.  Udało mi się też zdobyć cotton balls w Bieronce! 🙂
Mam nadzieję, ze pokój będzie śliczny a Majka będzie czuła się w nim jak u siebie, bo to przecież najważniejsze 😉

Efekty wkrótce…. a poniżej mała zapowiedź.

Pompony – DIY, Poduszka – Lady Stump, Narzuta – Ikea, Panda – Lady Stump

Miłego dnia,
Anna