Dzień matki, obchodzony w Polsce 26 maja to święto, które obchodzimy by wyrazić szacunek dla naszych mam. Oprócz ważnych i miłych słów możemy też podarować mamie prezent. Jaki? 


W tym roku po raz pierwszy będę obchodziła dzień mamy. Mój syn jeszcze nie wie o co chodzi i pewnie nie przygotuje się jakoś szczególnie do tego dnia ale wystarczy, że przytuli mnie jak co dzień i to wystarczy 🙂 


Czasem jest też tak, że to nasi mężowie przygotowują prezent jakby od syna dlatego postanowiłam pomóc im w poszukiwaniu prezentu. Oto kilka moich propozycji na prezent z okazji dnia mamy. 


Kiedy zobaczyłam tą piżamę po prostu westchnęłam. Jest piękna! Top i spodenki kupujemy osobno dzięki czemu możemy dopasować rozmiar. Dodatkowo właśnie trwa promocja z okazji dnia mamy. Dokonując zakupów w sklepie etam.pl otrzymacie -50% na drugi produkt. 

Kto jest takim maniakiem kubków jak ja? Przyznać się 🙂 U mnie kubków nigdy dość. A ten jest wyjątkowy bo specjalnie dla mamy. Nikt inny nie może z niego pić 😉 Do 3 czerwca dokonując zakupów w home&you powyżej 50 zł otrzymacie bon na kolejne zakupy o wartości 40 zł! 

3. Zabawne koszulki. 
Wygoda to, to co jako mama bardzo sobie cenię. Odkąd opiekuję się Leonem często wybieram klasyczne t-shirty i wygodne spodnie. Zastanawiam się tylko czy koszulka „brunette” jeszcze do mnie pasuje? 😉 Za to „boska matka polka” jak najbardziej 😀 

Szczęśliwa mama, która ma wannę i czas na odpoczynek. Mnie czasem zdarzy się taki luksus dlatego kosmetyki do kąpieli byłyby strzałem w dziesiątkę. 

Małe, delikatne i z przesłaniem. Takie właśnie są kolczyki koniczynki. Z okazji dnia mamy W.Kruk przygotował rabat -20% 

Każda mama musi wiedzieć która jest godzina. Czy to czas karmienia, drzemki? Miło spojrzeć na zegarek w pastelowych kolorach a kiedy znudzi nam się pasek możemy go zmienić 🙂 

7. Książki. 
Najbezpieczniejszy prezent o ile wiemy co lubi czytać dana osoba 🙂 Mamę powinniśmy znać więc możemy zaryzykować. Ja chciałabym przeczytać „Mama”, w której Quentin Gréban stworzył wspaniałą kolekcję portretów matek z różnych epok i stron świata, a Hélne Delforge opatrzyła je pięknymi, poetyckimi tekstamii. Drugą lekturą, którą chciałabym przeczytać jest „Jak zmieniłam życie w rok” Malwiny Bakalarz, autorki słynnego bloga bakusiowo.pl.

8. Plakat. 
Takie proste słowo „love” a tyle możemy nim przekazać 🙂 Czarno-biały plakat spodoba się minimalistce.