W domu nie obowiązuje mnie dress code jednak staram się by moim codziennym ubraniem nie był przysłowiowy dres.

___________

   Od ponad 3 lat pracuję w domu. Moim głównym zajęciem jest  prowadzenie bloga, tworzenie projektów DIY, aranżacja wnętrz, przygotowywanie relacji i zdjęć na moje social media.

   W domu nie obowiązuje mnie dress code jednak staram się by moim codziennym ubraniem nie był przysłowiowy dres 🙂 Choć to najwygodniejszy strój do #homeoffice więc i w takim możecie mnie spotkać, zwłaszcza podczas majsterkowania.


   Gdy pracuję wybieram wygodne ubrania ale takie, które pozwalają mi czuć się atrakcyjnie. Jeansy i koszulka to mój ulubiony zestaw. W mojej szafie znajduje się m.in. kilka par jeansów i mnóstwo t-shirtów, głównie w kolorze białym lub w biało-granatowe paski. Zrobiłam nawet ostatnio koszulkę z własnym nadrukiem. To ta, którą widzicie na zdjęciu.

Jak zrobić nadruk na koszulce? Zobaczcie:
Papier transferowy możecie zwykle kupić w sklepie papierniczym a jeśli teraz nie macie takiej możliwości to zamówcie go na allegro 🙂 Możecie wykorzystać grafikę, którą przygotowałam dla siebie. Udostępniam ją do pobrania:

   Pozostaje kwestia butów. Lubię chodzić boso ale bardzo często wybieram trampki! Najbardziej lubię klasyczne sznurowane tenisówki. Koniecznie w kolorze białym! Gdy konieczne jest wyjście z domu nie muszę się długo przygotowywać. Do zestawu – jeansy, biały t-shirt i trampki mogę założyć żakiet lub kurtkę jeansową, w zależności dokąd się wybieram.i.

   Plusem takiej prostej stylizacji jest uniwersalność. Mogę tak pracować w domu, pójść na spacer, do kina (jak już je otworzą), na zakupy czy zarzucić marynarkę i udać się na spotkanie.

Sprawdź cenę -> koszulka, spodnie, trampki, zegarekKliknij w numer odpowiadający koszulce by przenieść się do sklepu: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12