Kolejny etap zmian w pralni. Ostatni? Wątpię 😀 Mam jeszcze kilka pomysłów jak ją zorganizować! Dziś pora pokazać jak zmieniła się podłoga….

___________


Zmiany w pralni zaczęły się mniej więcej pod koniec czerwca gdy przemalowałam drewniane blaty na szaro. Wcześniej były brązowe. Po zmianie koloru okazało się, że podłoga zupełnie nie pasuje. Raziło mnie to strasznie więc wpadłam na pomysł by zakryć ją wykładziną elastyczną. Tą samą, której użyliśmy do podstopni w projekcie „WAKACYJNE SCHODY”. 

Wykładziny szukałam online a zupełnie przypadkiem kupiłam stacjonarnie w kaliskim Bricomarche 🙂 Nazwa wykładziny to BOHO CHIC LAGOS 909D BEAUFLOR.

Tak pralnia wyglądała jeszcze trzy tygodnie temu. Nie było katastrofy ale wiecie, że jak mi coś nie pasuje to w końcu to zmieniam 😀


Dziś pralnia po wprowadzeniu kilku zmian prezentuje się o niebo lepiej. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Tylko czy końcowego to nie mogę powiedzieć 😀 Wciąż jest jeszcze tyle pomysłów na to pomieszczenie.

Wracając do dzisiejszego tematu chcę Wam pokazać nową podłogę. Plusem wyboru wykładziny elastycznej jest szybkość montażu. Wystarczy dociąć do wymiarów pomieszczenia i rozłożyć na podłodze. Jeśli obawiamy się przesuwania to możemy użyć kleju, np. Fix All SOUDAL.

Listwy ścienne zostały te same. Przemalowałam je farbą w sprayu by pasowały kolorystycznie do nowej podłogi.SKĄD TO? 

wykładzina – Bricomarche

kosze na pranie – sklep.everhouse.pl

pojemnik LAUNDRY – rossi.pl

wiklinowy koszyczek – cackoo.pl