Czy narodziny dziecka muszą oznaczać rezygnację z ulubionych aktywności? Absolutnie nie! Zapraszamy na subiektywną opinię o przyczepce rowerowej…


________________

Przyczepkę rowerową kupiliśmy na początku 2018 roku, gdy Leon jeszcze dobrze nie siedział. Użytkujemy ją zatem od mniej więcej półtora roku.

Wybraliśmy model Croozer Kid For 2 z dodatkowym hamakiem dla maluszka. Dlaczego dwuosobowa przyczepka skoro mamy jedno dziecko? Po pierwsze kupiliśmy używaną przyczepkę. Miała bardzo atrakcyjną cenę a w zestawie hamak dla maluszka. Kupując dwuosobową przyczepkę braliśmy pod uwagę, że będziemy zabierać na przejażdżkę także moją siostrzenicę. Jedyny minus ale tylko w porównaniu do jednoosobowej przyczepki to rozmiar. Dla dzieci wygodna ale jazda mniej komfortowa niż z jednoosobową przyczepką.

Najważniejsze cechy przyczepki, które skłoniły nas do zakupu: 

– dwa miejsca siedzące z możliwością montażu hamaka dla młodszego dziecka

– 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

– osłona przed insektami

– osłona przeciwdeszczowa

– osłona przeciwsłoneczna

– pojemny bagażnik

– pozytywne opinie innych użytkowników

– cena


Cena przyczepki Croozer Kid For 2 (2016r) to ok. 2,5 tys zł. Używaną można kupić o tysiąc złotych taniej. W 2018 roku pojawił się nowy model Croozer Kid For 2 ale jego cena to 3 tys. zł. Zachęcam Was do szukania tego typu sprzętu na olx lub lokalnych platformach sprzedażowych. Przyczepki są bardzo często w stanie prawie idealnym, po jednym sezonie albo wcale nieużywane 🙂 My myślimy teraz o zakupie przyczepki jednoosobowej lub lepszego fotelika. 


Jeśli macie pytania o przyczepkę to piszcie w komentarzach 🙂
Pozdrawiamy Ania i Michał