Kiedy prowadzenie bloga stało się moją pracą pomyślałam, że nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba. Przygotowywanie wpisów, zdjęć i projektów DIY zajmowało mi sporo czasu a łączenie ich z opieką nad Leonem bywało trudne.

       Przyszedł grudzień i zaczęłam pracę w marketingu. Propozycja pracy pojawiła się zupełnie niespodziewanie. Nie szukałam jej, nawet tego nie rozważałam. Dlaczego więc się zgodziłam? Trochę by nie wypaść z obiegu, trochę ze względu na dodatkowe wynagrodzenie 🙂

    A potem przyszedł styczeń i nowy projekt do zrealizowania, do którego zaprosiła mnie Aga Chlebda. Wspólnie stworzyłyśmy magazyn wnętrzarski „home & more”. Magazyn jest DARMOWY a w środku znajdziecie artykuły, wywiady i grafikę do pobrania. Możecie go pobrać w formie pdf lub przeglądać online.


           W pierwszym numerze znajdziecie artykuł Agi, o tym że każdy może być designerem a także projekty aranżacji wnętrz z kolorem roku PANTONE. Ja przygotowałam dla Was wpis o abstrakcyjnych plakatach z grafiką do pobrania. W pierwszym numerze jest także wywiad z Pauliną, którą znacie pewnie bardziej jako @nasze.poddasze 🙂           Pomyślicie, że zwariowałam ale podjęłam wyzwanie by co miesiąc wraz z Agą publikować dla Was „home and more” 🙂

Współpraca z Agą to czysta przyjemność a tworzenie magazynu dla Was to ogromna radość. Mam nadzieję, że pierwszy numer Wam się spodoba. Koniecznie podzielcie się opinią pod tym postem. Wszystkie uwagi są mile widziane 🙂 To pierwszy numer więc bądźcie wyrozumiali.

Przyjemnego czytania.