Przechowywanie w małej łazience może być wyzwaniem. Warto pomyśleć aby oprócz szafek znalazły się w niej półki a także kosze…

_______________

Gdzie schować to czego wolelibyśmy nie pokazywać? Najprostszym sposobem na ukrycie zapasów jest oczywiście posiadanie w łazience szafek, w których ukryjemy ręczniki, środki czystości, kosmetyki, itp.


SZAFKA POD UMYWALKĄ


To jedno z najbardziej oczywistych miejsc do przechowywania w łazience. W szafce pod umywalką chowamy rzeczy, których używamy najczęściej – szczoteczki do zębów, pasty, kosmetyki, itp.


BIELIŹNIARKA

Nasza stylowa komoda nie mieści zbyt wiele dlatego z czasem pojawiła się jeszcze bieliźniarka, w której przechowujemy ręczniki. Zrobiłam ją samodzielnie ze zwykłej szafki kuchennej. Wpis znajdziecie tutaj -> DIY bieliźniarka z szafki kuchennej.
DODATKOWE KOSZE

Do przechowywania warto wykorzystać także kosze. Mogą to być kosze wiklinowe, z trawy morskiej, rattanu czy innych materiałów. Ważne by pasowały do wystroju łazienki.

W naszej łazience nad WC są dwie półki z drewna. Cztery kosze idealnie pasują wymiarami do półki dzięki czemu maksymalnie wykorzystałam tą przestrzeń. Nie widać tego czego nie powinno być widać 🙂 Mam tu na myśli zapasy papieru toaletowego, wacików, pampersów, itp.

Wybrałam kosze z trawy morskiej. Oprócz wyglądu skusiła mnie także ich cena – 14 zł/szt. Sklep, w którym je zamówiłam to sklep.everhouse.pl. Czas realizacji jest dość długi. Ja na swoje kosze czekałam około tygodnia. Niby krócej niż przesyłka z Chin ale w dzisiejszych czasach jestem przyzwyczajona do wysyłek kurierskich, które docierają kolejnego dnia roboczego 🙂


KOSZ NA PRANIE

Według mnie w łazience powinien znaleźć się także kosza na brudną bieliznę. Ja wybrałam wiklinowy kosz, który upolowałam na giełdzie staroci za 20 zł.Świetnym rozwiązaniem są specjalne zsypy na ubrania, które lecą prosto do pralni.

KOSZYCZKI NA PRZYDASIE

Lubię gdy przedmioty użytkowe pełnią jednocześnie funkcję dekoracyjną. Mały koszyczek zawieszony tuż obok ręczników wygląda uroczo a do tego służy do przechowywania moich gumek do włosów 🙂 Takie i inne piękne koszyczki znajdziecie w sklepie https://cackoo.pl/index.php/product/wiszaca-poleczka-koszyk/A Wy jakie macie pomysły na przechowywanie w łazience?
Poprzedni wpis z tej serii znajdziecie tutaj:

Pozdrawiam Ania