Cześć Kochani,

Tydzień temu w sobotę moje siostry i koleżanki zorganizowały dla mnie i Leona baby shower. 

Czym jest baby shower? Pewnie większość z Was już wie ale dla tych, którzy mogą nie wiedzieć wyjaśnię, że jest to przyjęcie organizowane na cześć mającego przyjść na świat dziecka, jak również oczywiście jego mamy. 

Tego typu przyjęcia bardzo często mogliśmy oglądać w amerykańskich filmach. Moda na przyjęcia baby shower przypadła nam Polkom do gustu i chętnie organizujemy je dla naszych przyjaciółek, sióstr czy koleżanek. 

Przyjęcie przygotowane dla nas było w klimacie boho z nutą mięty. Dziewczynny przygotowały dekoracje, jedzenie i prezenty. Zobaczcie jak pięknie wszystko zorganizowały.


Tort z pieluszek to coraz częsciej spotykany prezent dla przyszłej mamy. Taki podarunek jest nie tylko ładny i stanowi piękną dekorację przyjęcia baby shower ale jest  także bardzo praktyczny. Spora ilość pieluszek na pewno przyda się gdy maluszek pojawi sie już na ściecie.


Prezenty na baby shower są skierowane gównie dla dziecka jednak moje przyjaciólki pomyślały też o przyszłej mamie 🙂 Krem ujędrniający do biustu będzie na pewno potrzebny 😉 Leon natomiast dostał piękne ubranka, butelki, kocyki, kokon itd.

 

33 tydzień ciąży to dobry czas na zorganizowanie baby shower. Mimo sporego brzuszka mogę jeszcze swobodnie uczestniczyć w tego typu imprezach 🙂


zdj. Joanna Kostecka Fotografia


Trzymajcie kciuki żebym jakoś się dokulała do rozwiązania 🙂

Buziaki Anna