Chciałabym zaprosić Was na wpis z serii „siła detali”. Pozornie niewidoczne a potrafią odmienić wnętrze. To właśnie detale sprawiają, że możemy zmienić w kilka minut wygląd np. naszej sypialni.


Jednym z elementów dekoracyjnych jak i użytkowych, który w kilka chwil potrafi całkowicie odmienić pomieszczenie jest pościel. To niesamowite jaką moc mają wzory czy kolory znajdujące się na pościeli. 

Przygotowałam dla Was zestawienie trzech aranżacji sypialni, w których główną rolę odgrywa pościel. Nie jest to wpis, który powstał we współpracy ze sklepem YourHomeStory ale tak się składa, że wszystkie pościele są właśnie od nich 😀

______________________

ELEGANCJA

Pierwsza stylizacja z czarną pościelą jest Wam już znana z wpisu o aranżacji sypialni. Mocny kolor nadal charakteru całemu wnętrzu. Kolor jest jednak przełamany miękkością tkaniny dzięki czemu jest tu bardzo przytulnie.


______________________

MOCNY KOLOR

Druga stylizacja z pościelą w mocnym i jaskrawym kolorze ożywia pomieszczenie. Sypialnia nie jest już spokojna jak w pierwszej stylizacji. Teraz główną rolę odgrywa żywy kolor a wzór przywodzi na myśl Indie. Czy tylko ja mam takie skojarzenie? 🙂

______________________

DELIKATNY WZÓR

Trzecia stylizacja z wykorzystaniem pościeli w delikatny wzór jest czymś pomiędzy pierwszą a drugą propozycją. Malutkie kropeczki ożywiają spokojną biel ale nie dominują we wnętrzu.


______________________

JEDNA SYPIALNIA – TRZY STYLIZACJE. 

Którą Ty byś wybrała? Bliżej Ci do mojego wyboru czyli eleganckiej czerni a może jesteś odważniejsza w wyborze dodatków i postawisz na indyjski wzór w mocnym kolorze? 

 Pozdrawiam Ania