Cześć Kochani, 

jakiś czas temu dostałam od marki Śnieżka ich nowe produkty do wypróbowania. Takie prezenty to ja lubię! Nie dość, że można zapoznać się z nową farbą to w dodatku zawsze wszystko jest pięknie zapakowane. Tym razem w spersonalizowaną drewnianą skrzynkę, którą pewnie wykorzystam do kolejengo DIY 🙂 

Nie współpracuję z marką Śnieżka ale podczas pracy nad projektami DIY bardzo często wykorzytsuję ich farby. Mój ulubiony produkt to emalia akrylowa Supermal 🙂 Z czystym sumieniem ją polecam.Co mogę powiedzieć o farbie Śnieżka Moje Deko?

dobrze kryje malowane powierzchnie

– nie śmierdzi

– szybko schnie


TEST 1.


Pierwszą rzeczą, na której wypróbowałam farbę była doniczka. Trudno mi powiedzieć z jakiego materiału jest wykonana ale na pierwszy rzut oka jest to coś w rodzaju surowej ceramiki. Doniczkę pomalowałam dwoma warstwami farby, nanosząc ją pędzelkiem gąbkowym.TEST 2. 


Drugą rzeczą pomalowaną farbą był kuferek. Ponownie użyłam pędzelka gąbkowego. Kuferek jest wykonany z aluminium i okleiny. 

Oprócz zalet, o których wspomniałam na początku warto dodać, że  farba występuje w kilkunastu kolorach. Pastelowych i bardziej jaskrawych. Ja zakochałam się w odcieniach różu i mięty 🙂
Farby z serii Moje Deko użyłam także do przemalowania wiklinowego koszyka, o którym pisałam w poprzednim wpisie: 

Pozdrawiam Anna