Zbliżaja się święto zakochanych. Kiedyś myślałam o nim jako zupełnie zbędym święcie wymyślonym przez Amerykanów. A dziś? Myślę, że Walentynki to dobry pretekst by pobyć tylko we dwoje, by sprawić sobie przyjemność drobnym prezentem. A Wy co o tym myślicie? 


Walentynkowy prezentownik dla niej
1, 2, 3, 4, 5/5, 6, 7


Przy okazji Walentynek stworzyłam listę prezentów, które myślę, że nie tylko ja chciałabym dostać od partnera, męża, kochanka 😉 


Kosmetyki 

Króra z nas nie lubi dostawać kosmetyków? Ja uwielbiam. Wybrałam zestaw kosmetyków do ciała z serum i wygładzającym peelingiem (6) oraz uroczy komplet w złotej klatce (1). Klatkę można później wykorzystać do stworzenia pięknej dekoracji 😉 
Ucieszyłabym się także z ulubionego tuszu do rzęs – Max Factor 2000 Calorie (3) i nowych perfum, np. Paradiso Roberto Cavalli lub Mon Paris Yves Saint Laurent.


Notes

Gdy zobaczyłam ten notes (4) od razu się zakochałam . Idealny do zapisywania pomysłów, które przychodzą mi do głowy. Czasem zapominam je zapisać igdzieś umykają.

Torebka

Mała zgrabna torebka kopertowa (2), w dodatku w tak fantastyczny wzór to moje must have! W tym roku szykuje się nam wesele i kilka mniejszych imprez więc na pewno się przyda. 
Filiżanka

No dobra mam bzika na punkcie kubków i filiżanek. Ciągle kupowałabym nowe. Jest tyle pięknych wzorów, że w końcu zabraknie mi miejsca w kuchennych witrynach 😀 Ta miętowa filiżanka ze spodkiem (7) jest idealna do zielonej herbaty.

Walentynkowy prezentownik dla niego

8, 9/9, 10, 11, 12, 13
Kosmetyki 

Jeśli myślicie, że kosmetyki to kiepski pomysł na prezent dla mężczyzny to ja się z Wami nie zgadzam. Dobry krem (10) dla mężczyzn ucieszy z pewnością każdego kto choć odrobinę dba o swój wygląd.

Perfumy

Michał lubi dostawać w prezencie perfumy. Jeszcze się nie zdażyło by któryś z wybranych przeze mnie zapachów mu się nie spodobał. Ważne by wybierać perfumy mająć na uwadze upodobania obdarowanego 🙂 Mam na oku dwa zapachy – Calvin Klein Eternity AquaTrussardi Blue Land.

Pasek 

Nie wiem czy Wasi mężowie też lubią takie dodatki do garderoby ale mój tak. Skórzane paski (8) w każdym kolorze mile widziane 🙂

Gadżety

Michał jest gadżeciarzem dlatego pomyślałam, że powerbank (12) będzie strzałem w dziesiątkę na liście prezentów dla niego 🙂 Ostatnio wspominał też, że potrzebuje eleganckiego długopisu (11).

Kubek

Mała rzecz a jaka wymowna. Kubek z serduszkiem (13) dla ukochanego to piękny wyraz uczuć. Może go zabrać np. do pracy i pijąc kawę myślęć o żonie 😀


Czy jest coś co Wy chcielibyście dostać z okazji Walentynek lub bez okazji? 🙂

Pozdrawiam Ania