Za dwa tygodnie święta, więc to dobry czas na udekorowanie domu. Jeśli chodzi o Wielkanoc nie szaleję mocno z dekoracjami. W tym roku pojawiły się tylko w salonie.

Do udekorowania salonu wykorzystałam przede wszystkim produkty z wielkanocnej oferty sklepu Home&You oraz kilka innych przedmiotów. Są wśród nich: ceramiczne kurki, szklane jajka, czy wianek. Z asortymentu sklepu wybrałam także kilka przedmiotów, które mogą upiększać wnętrze przez cały rok.

Świeże kwaity, a zwłaszcza tulipany w białym kolorze to dla mnie najpiękniejsza wiosenna dekoracja domu. Dzbanek, w którym ułożyłam kwiaty jest ze sklepu Villa Italia. Kolekcja Notalgia nawiązuje do dawnych emaliowanych naczyń i moim zdaniem jest idealna do wielkanocnej aranżacji stołu.

Podłużna patera (75778-BIA-PATER) może pełnić nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także praktyczną. Można na miej ułożyć faszerowane jajka, albo babeczki. Przyjemny w dotyku kocyk (76235-BEŻ1-C1520-KOC) otuli nas wieczorową porą. Nawet nie chcę myśleć, że na święta mógłby spaśc śnieg… ale i tak bywało 🙂

Dekoracyjne szklane jajka możemy ułozyć na paterze lub zawiesić na gałązkach w wazonie. Będą pięknie wyglądały także powieszone w oknie lub na gałce meblowej.

Uwielbiam dekoracyjne wianki. Robie je nawet na sprzedaż, gdybyście byli zainteresowani. Możcie podjerzeć je na moim Instagramowym koncie @no.95.e lub na olx.pl. Jednak ten mały wianek z Home&You urzekł mie swoją delikatnością. Powiesiłam go na grubej zielonej wstążce. Według mnie jest piękną dekoracją kredensu i salonu.

Na narożniku pojawiły się też nowe poduszki. Większość z nich jest uniwersalna i mogą zdobić dom przez cały rok. Jedna poszewka jest z motywem wiosennym. Możecie je kupić na allegro.

Święta Wielkanocne to także święcenie pokarmów, dlatego wybrałam nowy koszyczek (77248-BRĄ-WN-KOSZ)! Urzekł mnie swoją prostotą. Taki koszyk zmieści sporo pokarmów, a do tego będzie można go również udekorować. Mam nadzieję, że zdążę Wam pokazać mój popmysł na dekorację wielkanocnego koszyczka.

Wielkanoc to okazja do odświeżenia wnętrz i nadania im bardziej wiosennego charakteru. Mam nadzieję, że moja propozycja wielkanocnych dekoracji Wam się spodobała.

Wpis zawiera linki afiliacyjne.