Zakładki do książek to must have każdego mola książkowego. Przygotowałam dla Was zakładki do druku.


_________

     Bardzo lubię czytać książki i choć ostatnio nie mam na to zbyt wiele czasu, stara się przeczytać choć jedną w miesiącu. W grudniu udało się przeczytać dwie. Nie wiem jakim cudem bo był to niezwykle pracowity miesiąc 😀 Pierwszą z nich była „Złota klatka” Camillii Läckberg. Jest to pierwsza część z cyklu o Faye. Thriller o sile charakteru, determinacji ale także o brutalnej zemście. Jeśli poprzednie książki tej autorki Wam się podobały to polecam sięgnąć także po „Złotą klatkę”.

Drugą książką grudnia była „Wykorzystuję, nie marnuję. 52 wyzwania zero waste” Sylwii Majcher. O tej książce napisałam więcej w osobnym wpisie. Znajdziecie go w styczniowym poście >>> kilka słów o książce Sylwii Majcher <<<

     Wpis ten jednak nie miał być o tym co przeczytałam w grudniu a o zakładkach do książek. Lubię używać zakładek, zwłaszcza gdy są ładne 🙂 Przygotowałam dla siebie ale i dla Was cztery zakładki, które możecie pobrać i wydrukować.


DO DRUKU

Zakładki z motywem niebieskiego ptaka możecie wydrukować w formacie A4. Najlepiej użyć papieru fotograficznego lub zwykłego o większej gramaturze. Ja wykorzystałam papier fotograficzny Photo Paper Plus Semi-gloss Satin CANON, który dedykowany jest do mojej drukarki.

Pamiętajcie by ustawić najwyższą jakość wydruku. Kolory mogą się różnić od tych przedstawionych na moich zdjęciach. Aby pobrać plik należy kliknąć w poniższą grafikę lub TUTAJ.


     Na liście książek do przeczytania mam wile pozycji ale w
pierwszej kolejności czekają „Becoming” Michelle Obama, „Ptaki nie znają granic”
Noah Stycker i „Czując. Rozmowy o emocjach” Agnieszki Jucewicz. Czytałam pozytywne
opinie na temat książki „Becoming” i jestem jej bardzo ciekawa. W książce M.
Obama opisuje jej doświadczenia od dzieciństwa po czasy mieszkania w białym
domu.

Jeśli przeczytaliście ostatnio coś ciekawego koniecznie dajcie znać w komentarzu. Często szukam polecań w internecie ale najlepsze są te od Was.1. „Becoming” Michelle Obama – inbook.plflowbooks.plksiegarnia.pwn.pl

2. „Ptaki nie znają granic” Noah Strycker – inbook.plflowbooks.plksiegarnia.pwn.pl

3. „Czując” Agnieszka Jucewicz – inbook.plflowbooks.plksiegarnia.pwn.pl