Marzenia są po to by je spełniać. Dziś chcę Wam pokazać jedno moje małe marzenie, które właśnie się spełniło…

________

Od dłuższego czasu marzyłam by stworzyć własną kolekcję plakatów. Od czasu do czasu publikowałam na blogu proste grafiki w kolorze czarno-białym, które mogliście pobrać i wydrukować na urządzeniach domowych.

Jednak ciągle siedział mi w głowie pomysł by zrobić coś więcej! Chciałam by plakaty były jak najlepszej jakości oraz w dowolnym rozmiarze jaki tylko przyjdzie nam do głowy.

W realizacji tego małego marzenia pomógł mi Michał, właściciel sklepu wydrukidladomu.pl. Miałam możliwość sprawdzenia produktów, które oferuje dzięki czemu mam pewność, że są wysokiej jakości. 

Pierwsze plakaty, które pojawiły się w sprzedaży to zestaw „Pan prawie idealny” i „Pani zawsze idealna” oraz znak „&„. Grafiki utrzymane są w złotej tonacji. Wypełnienie liter możecie w zbliżeniu zobaczyć na jednym z poniższych zdjęć.

Mam nadzieję, że to dopiero początek i wkrótce pojawią się nowe plakaty. Jeśli macie ochotę zakupić złote plakaty to kliknijcie w link poniżej:Dziękuję Michałowi z wydrukidladomu.pl za możliwość spełniania się i zaufanie jakim mnie obdarzył.

Pozdrawiam serdecznie Ania