Taśmy washi tape dają wiele możliwości do kreatywnego tworzenia. Do czego wykorzystać taśmy washi? 4 pomysły na wykorzystanie washi tape znajdziecie w tym wpisie.


_______________

   Japońskie taśmy washi zrobione są z papieru ryżowego. Występują w wielu kolorach i wzorach a pomysłów na ich wykorzystanie jest mnóstwo. W tym wpisie pokażę Wam cztery propozycje wykorzystania washi tape.

    Taśmy washi możemy kupić w sklepach papierniczych, na allegro, alliexpres a nawet w IKEA. W styczniu dzięki karcie IKEA FAMILY udało mi się kupić 4 rolki taśmy FULLFÖLJA za 4 zł. Cena regularna wynosi 9 zł.


Co możemy zrobić z papierową taśmą?

     Ja wykorzystuję ją np. do wieszania notatek na ścianie w moim kąciku biurowym. Nie dorobiłam się jeszcze organizera z prawdziwego zdarzenia więc póki co przyklejam notatki i kalendarz właśnie za pomocą taśm washi.


     Jeśli lubisz proste rozwiązania to spójrz jak zrobić zakładkę do książki ze spinacza i taśmy dekoracyjnej. Prawda, że proste? A jakie efektowne!

     Trzecim pomysłem na to jak wykorzystać taśmy są dekoracje urodzinowe! Często wspomagam się takimi szybkimi projektami DIY. Wystarczą wykałaczki, nożyczki i taśma aby zrobić dekoracje na tort.


    Ostatni pomysł na dziś to wykorzystanie taśm do dekoracji pudełek. Możesz w ten sposób przygotować podarek dla bliskiej osoby lub ozdobić pudełka, w których trzymasz np. biżuterię.


     To zaledwie kilka propozycji na wykorzystanie washi tape. Możesz jej użyć jak tylko chcesz. Baw się!