Dwie kanapy w salonie to efektowne, a zarazem wygodne rozwiązanie. Do tego jeśli kanapy są rozkładane, to mamy przepis na komfortową przestrzeń do spania, a także na organizowanie domowych wieczorów filmowych.

W ostatnim czasie zmieniliśmy narożnik na dwie kanapy w salonie! Wybierając nowe sofy zależało mi, aby były wygodne do siedzenia, a także posiadały funkcję spania, która zapewniała dobry sen. Dlatego zdecydowałam się na sofę z kolekcji Monaco marki BOBOCHIC.

Kanapa ta jest średnio twarda, ma lekko odchylone oparcia oraz regulowane zagłówki, co zapewnia komfort podczas siedzenia. Dzięki zagłówkom możemy oprzeć głowę podcza oglądania ulubionego serialu i uniknąć bolącego karku. Dodatkowym atutem jest miękkie obicie z gładkiej tkaniny, które jest bardzo przyjemne w dotyku.

Kanapa Monaco posiada także funkcję spania, ale nie byle jaką! Po pierwsze rozkłada się ekspresowo, wystarczy pociągnąć za specjalną „taśmę” i w kilka sekund mamy wygodne łóżko (możesz to zobaczyć na moim Instagramie). Po drugie nie ma tu żadnych łączeń, jak w przypadku większości wersalek czy narożników, śpimy na materacu o grubości 12 cm. Powierzchnia spania to 190 x 140 cm.

Najważniejsze cechy sofy Monaco:

  • wymiary: 195 x 99 x 82/96 cm,
  • ilość miejsc: 3,
  • funkcja spania (190 x 140 cm),
  • tapicerowana gładką tkaniną.

Jak ustawic dwie sofy w salonie?

Dwie sofy dają nam więcej możliwość do aranżacji niż np. narożnik. Jeśli posiadamy sporych rozmiarów salon, to możemy połaczyć je z fotelem lub dwoma i stworzyć nawet kilka ustawień.

Jak zorganizować wieczór filmowy? 🎞️

Nam niewiele potrzeba, by zrobić wieczór filmowy w domu. Włączamy film na Netflixie, robimy popcorn i oczywiście rozkładamy kanapę. Czy potrzeba czegoś więcej? 🙂

Z kodem: ANNAPL10 otrzymasz rabat 10% (ważny do 14.04.2024)

Wpis powstał we współpracy z marką BOBOCHIC.