Jaką lodówkę wybrać do kuchni, by była funkcjonalna, pasowała do wystroju kuchni, a do tego służyła i podobała nam się przez długi czas?

Do nowej kuchni wybrałam lodówkę sprawdzonej marki Samsung, o minimalistycznym wyglądzie, z możliwością indywidualnego dostosowania urządzenia do własnych potrzeb. Lodówka Samsung Bespoke łączy minimalistyczny design z innowacyjnymi technologiami i rozwiązaniami, które ułatwiają nam codzienne życie.

Czym jest Bespoke?

Bespoke to nowa linia personalizowanych produktów AGD marki Samsung. Lodówki z tej linii mają wymienne panele zewnętrzne pozwalające na stworzenie wielu kolorystycznych kombinacji. Możemy także łączyć różne moduły, według własnych potrzeb.

Na stronie bespoke.samsung.com w specjalnym konfiguratorze możecie zaprojektować własną lodówkę, wybierając różne moduły, łącząc je w taki sposób, by były dopasowane do potrzeb Waszej rodziny, a także personalizując wygląd zewnętrzny.

  • Wybieramy moduły:
  • Wybieramy wykończenie paneli:

Dzięki konfiguratorowi możemy zaplanować budowę jak i wygląd lodówki Bespoke.

Lodówka Bespoke

Nowoczesny design, płaskie panele frontowe i uchwyty w formie podchwytów to cechy charakterystyczne lodówki Bespoke. Dzięki prostej formie idealnie pasuje do kuchni w każdym stylu, lodówka jest ponadczasowa. Jeśli po latach znudzi nam się jej wygląd, możemy zmienić panele zewnętrzne i nadać jej nowego charakteru. Wśród paneli do wyboru mamy metal cotta, szkło satynowe i szkło glam, oraz wiele opcji kolorystycznych.

Uwielbiam fakt, że panele są wymienne. Teraz moja lodówka jest w kolorze błękitu i nawiązuje do świątecznego wystroju w domu. Gdy mi się znudzi mam także panele w kolorze beżowym, które pasują do wszystkiego!

Zmiana wyglądu to jednak nie wszystko! Lodówka Samsung Bespoke pozwala nam także rozbudowywać ją o kolejne moduły. Model, który wybrałam to RB34A7B5CAP, panele szklane w kolorze satynowy beż i błękit. Standardowe rozwiązanie, czyli chłodziarka na górze, a zamrażalnik na dole. Jeśli jednak z czasem stwierdzę, że brakuje mi miejsca w lodówce, mogę dokupić kolejny element, np. jednodrzwiową chłodziarkę Slim. Połączę ją z obecną lodówką za pomocą odpowiedniego łącznika. Modułowość jest świetnym rozwiązaniem, gdy na przykład powiększa się rodzina 😉 Jedyne, o czym musisz pamiętać, to by kolejne moduły miały taką samą wysokość.

Lodówka dostępna jest w dwóch wysokościach – 185 cm i 203 cm, z możliwością dostosowania modułów.

Funkcje lodówki Bespoke

Oprócz niepowtarzalnego designu Samsung daje nam także innowacyjne technologie, np. Space MaxTM, Metal Cooling, All-Around Cooling, szufladę z kontrolą wilgotności Humidity Fresh+, komorę zero Optimal Fresh+.

Space MaxTM

Technologia Space Max™, zapewnia większą pojemność lodówki przy takich samych wymiarach zewnętrznych. Dzięki systemowi wydajnej izolacji ścianki, urządzenia są cieńsze, co zapewnia więcej miejsca wewnątrz na produkty spożywcze.

Metal Cooling

Technologia Metal Cooling to doskonała izolacja i niezwykła funkcjonalność chłodzenia. Specjalny panel tylnej ścianki urządzenia kumuluje niską temperaturę, dzięki czemu doskonale zatrzymuje zimno we wnętrzu lodówki nawet przy jej częstym otwieraniu. Zapewnia oszczędność czasu chłodzenia i energii.

All-Around Cooling

System All-Around Cooling delikatnie i równomiernie rozprowadza chłodne powietrze w całym urządzeniu. Nowa linia lodówek Samsung zapewnia skuteczniejsze i łatwiejsze chłodzenie na każdym poziomie. Precyzyjnie, szybko i bez tzw. martwych stref.

Szuflada z kontrolą wilgotności Humidity Fresh+

Szuflada Humidity Fresh+ zapewnia wyjątkowe warunki o wysokim poziomie wilgotności, aby warzywa i owoce pozostały dłużej świeże, bez utraty wartości odżywczych, chrupkości, zapachu czy smaku. Prosta regulacja dostosuje poziom wilgotności do rodzaju przechowywanych produktów: owoców (do 70%) lub warzyw (do 80%).

Komora zero Optimal Fresh+

Komora zero Optimal Fresh+ pozwala na dwa różne sposoby użytkowania:

  • Tryb pojedynczy, w którym ustawiona jest jedna stała temperatura.
  • Tryb podwójny, który umożliwia wydzielenie dwóch stref z różnym poziomem temperatur.

Lewa część z niższą temperaturą (np. -1°C) stwarza optymalne warunki do przechowywania mięsa, wędlin oraz ryb, a prawa, z wyższą temperaturą (np. 1°C), jest idealna dla owoców i warzyw. Przesuwana podziałka pozwala dostosować wielkość każdej ze stref do własnych potrzeb, a na zewnętrznym panelu wybieramy tryb chłodzenia – pojedynczego lub podwójnego. Ustawienia temperatur w strefach są zależne od ogólnych ustawień chłodziarki. ** Przykładowe warunki dla temperatury chłodziarki 1°C. Temperatura w lewej strefie jest obniżona o 2°C względem tej ustawionej w całym urządzeniu.

Wpis powstał we współpracy z marką Samsung. Więcej na temat lodówki Samsung Bespoke przeczytacie na stronie producenta.