Wraz z nadejściem nowego roku w naszym salonie pojawiły się zmiany, mniejsze i większe. Nowe meble i dodatki. Jak wygląda dziś? Zobaczcie… 

________


To, że uwielbiam zmiany i przemeblowania to już wiecie. Dlatego nie powinno już nikogo dziwić, że przesuwam meble średnio pięć razy w miesiącu a może nawet częściej. 

W ostatnim czasie wprowadziliśmy zmiany, które bardzo na się podobają. Między innymi przesunęliśmy kanapę na środek pokoju. Takie ustawienie było tuż po remoncie ale z kanapą Ektorp. Dzięki odsunięciu kanapy od ściany uzyskaliśmy przytulny kącik relaksacyno-telewizyjny.

Sama ściana tv też się nieco zmieniła. Postanowiłam powiększyć galerię plakatów i wprowadzić więcej motywów. Jednak o ścianie telewizyjnej opowiem Wam innym razem ponieważ jeszcze nie jest skończona 🙂Za kanapą powstało miejsce na wymarzoną biblioteczkę. Co prawda do wymarzonej biblioteczki jeszcze daleka droga ale już jestem bardzo zadowolona z efektu jaki daje połączenie trzech białych regałów. Chcę je nieco ulepszyć – dodać deski na plecy, listwy dekoracyjne na górę i dół oraz na łączenia regałów. Wszystko jednak wymaga czasu, pracy i pieniędzy więc ten projekt musi jeszcze zaczekać.

Wybrałam regały o wysokości 180 cm (ich nazwa to Nidan, sklep Edinos) gdyż zależało mi na tym by móc stawiać na nich różne przedmioty (walizki, skrzyneczki, itp.).


Dzięki takiemu ustawieniu mebli wyodrębniliśmy strefę telewizyjną, stworzyliśmy kącik biblioteczny ale także powstał mini kącik zabaw dla Leona. Nie możemy zapomnieć o najważniejszym mieszkańcu tego domu 🙂 Prawda jest taka, że nasze życie kręci się wokół tego małego terrorysty 🙂 Mieszkanie według nas powinno być ładne i przemyślanie urządzone ale przede wszystkim funkcjonalne dla mieszkańców. Właśnie do tego chcemy dążyć w tym roku. Chcemy uczynić nasz dom jak najbardziej funkcjonalny dla nas 🙂Mam nadzieję, że nasz przytulny salon przypadnie Wam do gustu 🙂 Jeśli macie jakiekolwiek pytania to piszcie w komentarzach.


Pozdrawiamy Ania i Michał
SKĄD TO?

regały – edinos.pl 
kanapa – sweethomeshop.pl 
stolik – olx.pl 
komoda tv – DIY (wpis
fotel – starocie (wpis)
ramki – Ikea 
zasłony – DIY (tkanina zasłonowa
dywan – dywanyluszczow.eu 
witryna – olx.pl (wpis
poduszki – Home&You