Maj okazał się mimo niepogody całkiem przyjemnym miesiącem. Zrealizowaliśmy z Michałem kilka ciekawych projektów a oprócz tego udało się kilka razy wyrwać z domu i miło spędzić czas.

Najlepszym i najbardziej cieszącym projektem maja jest domek ogrodowy dla Leona. Mimo, że zdecydowaliśmy się na „gotowy” produkt to spędziliśmy wiele godzin by wyglądał tak jak na zdjęciach. Jeśli przegapiliście wpis to możecie nadrobić to teraz. LINK DO WPISU >>> drewniany domekW maju wprowadziliśmy wraz ze sklepem wydrukidladomu.pl do sprzedaży moje plakaty. Jestem dumna, że moja praca ujrzała światło dzienne a ja poszłam krok dalej. Cieszę się, że plakaty się sprzedają bo to oznacza, że się Wam podobają 🙂 Plakaty możecie zamówić w dowolnym rozmiarze.

14 maja wziełam udział w warsztatach z fotografii mobilnej i Instagrama oraz obejrzeć najnowszą kolekcję mebli ogrodowych i dodatków marki Jysk. Warsztaty odbywały się tuż przy sopockiej plaży. Nie dość, że mogłam zdobyć nowe umiejętności to jeszcze przeżyć bardzo inspirujące chwile w cudownym otoczeniu. Relację z warsztatów możecie zobaczyć w tym wpisie >>> warsztaty z Jysk 

W maju odwiedziliśmy Środę Wielkopolską. Przy okazji spotkania ze znajomymi zrobiliśmy sobie spacer po tym mieście i powiem Wam, że jest tam bardzo przyjemnie. Mały rynek główny ale za to jeziorko robi robotę! Miałam wrażenie, że ludzie są tam bardzo aktywni – rowery, bieganie, nordic walking.. Może dlatego, że mają do tego przygotowane ścieżki i miłe warunki tuż przy wodzie? 🙂 A gdybyście kiedyś byli choćby przejazdem to spróbujcie naturalnych lodów – pyszne!Maj to taki trochę mój miesiąc. Zaczęłam poważnie myśleć o sobie – o tym co jem, o mojej aktywności o kosmetykach, których używam. Chyba starość na mnie wchodzi 😉 

Zaczęłam kurację antyoksydacyjną z NoOxiNaturalna i bezpieczna formuła antyoksydacyjna, bez barwników i wypełniaczy. NoOxi dostarcza do organizmu przeciwutleniacze spowalniające procesy starzenia się komórek. Jest jednym z najważniejszych składników diety antyrakowej. Zwalcza wolne rodniki oraz redukuje stres oksydacyjny. Warto poczytać na ten temat.

Pozdrawiam Ania