Od czasu do czasu chcielibyśmy opublikować wpis z cyklu „ostatni miesiąc” ale tylko wtedy gdy będzie o czym napisać 🙂 Co o tym myślicie?


Wrzesień był dla nas bardzo udanym miesiącem. Oprócz spędzenia przyjemnego weekendu w górach byliśmy także w kilku ciekawych miejscach i możemy się pochwalić, że odwiedziła nas ekipa TVN 🙂 Na szczęście nie w ramach programu „Uwaga” 😀 Pisałam o tym TUTAJ.

Jak wspomniamy wrzesień? Zobaczcie…

Ostatnie letnie przyjęcie? A może powitanie jesieni? Niewątpliwie było to ostatnie przyjęcie w altanie. Mam wrażenie, że lato minęło zbyt szybko i nie zdążyliśmy wykorzystać go w pełni.


Wizyta w papugarni. Nowo otwarta papugarnia w Kaliszu przy ulicy 3-maja zachęca do odwiedzin. Ciekawe miejsce dla miłośników kolorowych ptaków 🙂 
PS. Ja się ich bałam 😀

Weekend w górach. Klimatyczne miejsce, w którym się zatrzymaliśmy to Kwaterka Familijna w Szklarskiej Porębie. Mogłabym tam zamieszkać 🙂 Leon był w górach po raz pierwszy. Ponad czterogodzinną podłóż zniósł bez problemu (oczywiście z przerwą) a wjazd wyciągiem na Szrenicę chyba go znudził bo w połowie zasnął 🙂
Nie obyło się też bez przeziębienia ale udało nam się przetrwać tydzień w domu więc uznajmy, że nie było źle 😉