Dobrze wiecie, że lubię poszperać na olx w poszukiwaniu mebli. Tym razem upolowałam stylowy stolik. Zobaczcie… 


Od pewnego czasu szukałam małego drewnianego stolika do salonu. Pufa, która pełniła funkcję stolika zaczęła mi lekko przeszkadzać 😉 Dlaczego? 

Po pierwsze ustawiona na środku (przed narożnikiem) zajmowała sporo miejsca i utrudniała dojście do kanapy. Po drugie Leon cały czas chciał na nią wchodzić, po trzecie znudziła mi się 😀 

Poszukiwania stolika zaczęłam od google 😀 Wpisałam stylowy stolik kawowy i BUM. Ceny mnie zabiły 😀 Poza tym „stylowy” nie zawsze oznacza dla każdego to samo 😉 Następnie było allegro… ale i tutaj nie znalazłam nic co zwróciłoby moją uwagę. W końcu przypomniało mi się o olx! Że też od razu o tym nie pomyślałam. Głupia baba 😉 Wiecie, że wcale nie szukałam długo. Stolik wyświetlił mi się dosłownie po chwili 🙂 Przeznaczenie! 

A tak zupełnie serio to stolik był wystawiony za 200 zł a w efekcie końcowym zapłaciłam za niego 160 zł (z kosztem wysyłki). Stolik pięknie pasuje do pozostałych drewnianych elementów, które są w salonie i na tę chwilę nie będę go odnawiała. Sam w sobie jest lekko postarzany co dodaje mu uroku. Co o nim myślicie? Dobry zakup?

Pozdrawiam Ania